Акціі, знижки на іграшки Fisher-price

Сезонні знижки на іграшки без спеціальних умов не анонсуються на цій сторінці. Дивіться банери на головній сторінці та найвищу категорію у списку з гучною назвою Акції :)
_____________________________________________________________________________________

АКЦІЯ  ГРАЙТЕ БІЛЬШЕ з Fisher-Price!  2018

Розвивальні іграшки Fisher-Price за приємними цінами! Тільки до кінця липня!
Купуйте будь-які іграшки сумою від 300 гривень у магазині Fisher-Price та отримайте знижку -50%* на обрані позиції іграшок! Економія до 850 грн!

*Акція діє з 16.06.2018 до 31.07.2018. Знижка -50% надається лише за УМОВИ покупки одним чеком
будь-які іграшки Fisher-Price на суму від 300грн.
+
обраний Бонусний товар із категорії Акції.

Fisher-Price вірить, що в малюках є дещо особливе, певною мірою навіть магічне: як вони досліджують світ, грають, навчаються та ростуть. Це неповторний період життя.
Тому ми не прагнемо, щоб малюки дорослішали надто швидко і закликаємо: грайте більше та пізнавайте світ разом з іграшками, що розвивають та розважають!

Звертайтеся до наших консультантів, які із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть обрати найкращу іграшку!
____________________________________________________________________________________

Томас мчить!
Змалечку ми навчаємося взаємодіяти одне з одним та дружити, що в свою чергу відображається на наших відносинах у дорослому віці.
Томас та його друзі хочуть допомогти дітям пізнати перші дружні стосунки та допомогти 
“запустити двигун дружби” з раннього дитинства.
Граючись з улюбленими паровозиками, діти можуть відтворювати сцени з мультфільмів або створювати свої власні історії, розвиваючи уяву, а також вчитися ділитися, допомагати та дружити!

Збирай свою колекцію паровозиків “Томас і Друзі” та пограй ними разом із друзями!
Різноманітні набори та персожі мультфільмів у розділі "паровозики Томас" 
За кращі відгуки про іграшки надається разова 5% знижка! 

Під описом у віконці напишіть Ваш відгук (розмір тексту необмежений), в кінці напишіть Ваше ім’я, контактний телефон, натисніть «Відіслати». Після перевірки адміністратором магазину відгук з’явиться на сайті без особистих даних.
Якщо Ваш відгук не з’явився протягом доби, будь-ласка подзвоніть нам.
Знижка надається якщо у іграшки опубліковано не більше 5 відгуків.
Відгук має бути повним, детальним, інформативним, цікавим! У ньому Ви можете написати чому Ви придбали саме цю іграшку, усі її переваги та недоліки, скільки було місяців малюку коли іграшка зацікавила його, як довго він з нею бавився – у відгуку може бути будь-яка цікава та корисна на Ваш погляд інформація для майбутніх покупців.
«Супер, клас» і т.п. відгуки не публікуються.