Оплата і доставка іграшок Fisher-price по Києву і Україні. Повернення товару. Самовивіз іграшок зі складу


Після оформлення замовлення вам прийде автоматичне sms-підтвердження і лист. Цей лист є вашим чеком і гарантією на придбаний товар. Тому при оформленні замовлення будь ласка заповніть поле e-mail, (ми поважаємо особисту інформацію клієнта і не розсилаємо спам).
Ідентифікація клієнта за номером замовлення і мобільним номером телефону: знайдемо у базі будь-якого покупця за 13 років, тому ми не друкуємо паперові чеки. Якщо вам потрібен паперовий роздрукований чек, будь ласка, попередьте нас при узгодженні замовлення.
При потребі звернутися у магазин необхідно лише назвати номер замовлення або номер вашого мобільного телефону, зберігати чек не треба.

САМОВИВІЗ

Ви можете забрати замовлення за адресою Київ, м Позняки, пр Григоренка 28 або Дніпровська набережна 26-і
Попередньо необхідно узгодити самовивіз, товар може бути на іншому складі.
Оплата готівкою або попередньо за реквізитами, реквізити нижче та висилаємо реквізити sms-повідомленням після підтвердження замовлення.

ДОСТАВКА іграшок - КИЇВ: кур´єрська адресна доставка або у відділення Нової пошти

Кур´єрська доставка по Києву здійснюється протягом 1-3 днів. Але, як правило, доставляємо день в день і на наступний робочий день, якщо замовлення оформлене о другій половині дня.
Доставка іграшок по Києву Новою поштою не поступається термінами.
Вартість курєрської доставки по Києву 50грн для акційних іграшок зі значно зниженою ціною, де сума знижки перевищує вартість доставки.
Приклад: повна вартість Розумного цуценя 1299грн, ціна зі знижкою в магазині 1075грн (на момент цієї публікації), де знижка склала 224грн що понад 17% - курєрська доставка по Києву буде платна 50грн.
Для великогабаритних іграшок зі знижкою вартість курєрської доставки по Києву 100грн. До великогабаритним відносяться стрибунці, великі крісла-гойдалки, Мега гараж Hot Wheels.
Якщо сума замовлення без знижок(!) від 800грн, доставка по Києву БЕЗКОШТОВНА
Якщо сума замовлення до 800 грн, або товар має знижку - вартість доставки по Києву 50грн.
Ви завжди можете забрати іграшки самовивозом що б не сплачувати доставку. Або замовити доставку Новою поштою в найближче відділення.
Курєрська доставка в приватний сектор і промзону за домовленістю.

За Окружну дорогу: Чайка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Ірпінь, Вишневе, Бровари та інші супутники Києва - вартість курєрської доставки 150грн. (Новою поштою часто дешевше).
Якщо покупець без об´єктивної причини відмовляється від замовленої іграшки під час доставки, він зобовязаний заплатити послуги курєрської доставки 100гр.

ДОСТАВКА іграшок Fisher-price ПО УКРАЇНІ Новою поштою

Інтернет-магазин іграшок пропонує 2 способи оплати на вибір покупця.
ПОВНА ПЕРЕДПЛАТА - після підтвердження замовлення, інтернет магазин висилає реквізити sms-повідомленням або на емейл. Для вашої впевненості пропонуємо сплачувати на розрахунковий рахунок в Монобанку. Принцип оплати як на карту, не потрібно вводити довгі реквізити, вони підтягнуться самі за номером картки від рахунку. Оплата на розрахунковий рахунок офіційна і безпечна. На прохання клієнта можемо дати картку Привату.
НАКЛАДНИЙ ПЕРЕКАЗ або ПІСЛЯПЛАТА - інтернет-магазин висилає замовлення Новою поштою з авансом-передплатою 100грн. Залишок вартості товару покупець сплачує при отриманні у відділенні. Нова пошта бере комісію за переказ грошей 2% +20грн. Ось на цій комісії покупець і переплачує. Постійним покупцям висилаємо без авансу.
Вибір способу оплати на ваш вибір.
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА іграшок Новою поштою ПО УКРАЇНІ для замовлень без знижокз передплатою від 1200грн.
Доставка іграшок зі знижками, накладним переказом платна за тарифом Нової пошти. Але в залежності від суми замовлення, магазин може оплатити доставку або запропонувати подарунок.
Кожне замовлення пакується компактно, отримувач не сплачує за додатковий об´єм коробки!

НАШІ РЕКВІЗИТИ
Розрахунковий рахунок у Монобанку: UA463220010000026009310062853
Для простої сплати, щоб не заповнювати довгі реквізити можна платити на картку від рахунку Моно 4035200040700442
На прохання клієнта можемо дати картку Приватбанку.
Ми висилаємо реквізити смскою, після підтвердження замовлення. Але ми їх не приховуємо, бо працюємо офіційно.

При оплаті через інші банки (якщо платити не на картку рахунку 4035200040700442) вам необхідні повні реквізити:
UA463220010000026009310062853
ЄДРПОУ (код отримувача): 2954908104
АО Універсал банк
МФО 322001
ОКПО 21133352
Отримувач: ФОП Храброва А.Є.
Призначення: номер вашого замовлення.

Магазин залишає за собою право скасувати замовлення, обовязково повідомивши замовника
- якщо сума замовлення невелика, менше 350грн
- якщо замовник просить термінову курёєрську доставку, яку магазин не може гарантувати
- якщо клієнт грубо розмовляє з оператором магазину.

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Іграшки у відкритих коробках (наприклад Розумне цуценяГоршечок сортер) під час пакування замовлень перевіряються, магазин гарантує відсутність браку!
Протягом 14 днів покупець має право повернути покупку, товар повинен мати повну комплектацію, товарний вигляд без слідів використання, збережена цілісність упаковки. Чек не потрібен, достатньо знати номер замовлення. Пересилання Новою поштою за рахунок покупця.
Якщо ви виявили брак, магазин робить заміну товару (деталі) і оплачує пересилку.
Будь ласка, зверніть увагу на постанову Кабміну від 19 березня 1994 № 172 про те що іграшки для новонароджених не підлягають поверненню якщо вони справні. Це в першу чергу стосується групи товарів для найменших: ігрові килимки, плюшеві іграшки-нічники, брязкальця-гризуни і т.п. За 12 років у нас не було випадків повернення "пограли і віддали", але все ж ... ця постанова захищає споживачів і діток від покупки юзаних товарів, як це буває з технікою.