Детские игрушки Fisher-Price
+380 (67) 555-19-00
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSBABY GEAR Fisher PriceРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+Розвиваючi iграшки Fisher PriceSMART STAGESБрязкальцяХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедMEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокупаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track Masterколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівМузичнi iграшкиЗвipiМашини, потягиРобот БібоІграшки монстриДошкільнята

Що таке Вішліст, Wishlist? Як скласти Список подарунків та бажань

Якщо Ви очікуєте народження малюка чи чекаєте гостей з подарунками на хрестини або День народження дитини, складіть Вішліст і інтернет магазині Fisher Price!


Що таке Вішліст, Wishlist?

Слово «Wish list» можна перекласти як «Список бажань». Це список товарів, які б Ви хотіли отримати у подарунок.
Для України це поки що новинка. Але в усьому світі Списки бажань дуже популярні! У першу чергу їх складають перед весіллям і народженням дитини.

Для чого мені потрібен Wishlist - Список бажань?
Народження дитини велика радість в сімї. Родичі, друзі, колеги планують зробити Вам подарунок. Але як вони дізнаються що Вам потрібно?
В нашому менталітеті є сформовані стереотипи про подарунки майбутній мамі, новонародженому і на день народження дитини:
- Багато пелюшок і красивих костюмчиків - маля дуже швидко росте, і багато з того, що подарували навіть не встигає приміряти!
- Гроші в конверті - «зручний» подарунок, батьки завжди знайдуть на що їх витратити, але колегам буде приємніше почути «Крісло-гойдалка, яку ви подарували нас врятувала: малюк любить в ній гойдатися і швидко засинає під колискові мелодії».
- Великі м’які іграшки - швидше за все Ви заховаєте на найближчі кілька років, щоб іграшка не припадала пилом.
- На день народження малюкові можуть подарувати іграшку яка не підходить за віком, нецікава або яка в нього вже є.
Ви ризикуєте отримати в подарунок багато дуже гарних, але непотрібних речей. А список необхідних покупок для дитини не скоротиться навіть на половину!

Якщо Ви складете власний Wishlist - Ви отримаєте у подарунок саме те що хотіли купити малюку і заощадите гроші! Ви можете внести у Вішліст необмежену кількість товарів. Людина, що одержала від Вас посилання на Список подарунків та бажань може самостійно обрати те що бажає подарувати дитині!

Як скласти Список подарунків та бажань?

Оберіть іграшку що сподобалась, в описі Ви побачите блакитний значок і напис «Додати до бажання». Коли Ви його натиснете, відкриється нове вікно, сайт наших партнерів Wishlist - украинский сервис списков желаний.
Ви ще не зареєстровані в системі, але сайт Wishes запамятає Вас і буде додавати до гостьового акаунту обрані Вами іграшки Fisher Price. Після реєстрації Ви зможете редагувати Вішліст, писати коментарі до власних та чужих бажань, відзначати яке бажання збулося (що отримали в подарунок та від кого) і головне - Ви зможете надіслати друзям лінк на власний Список бажань.
Обравши подарунок на сайті Wishes, людина потрапляє до нас у інтернет магазин іграшок Fisher Price, де може оформити замовлення щоб купити іграшку для Вашого малюка!

Приємних Вам та бажаних подарунків!