Питання та вiдповiдi

1) Вишліть будь ласка прайс для оптових закупівель іграшок.

Це дуже поширене питання. Але Інтернет-магазин іграшок і дитячих товарів Fisher-price не здійснює оптових продажів. Велике прохання не звертатися до наших менеджерів із подібними питаннями.

2) Який найближчий магазин до моєї адреси де я можу купити іграшку Фішер Прайс?

Дитячі товари Fisher Price продаються у багатьох магазинах. Десь є лише брязкальця, інші мають колиски-гойдалки та масажні крісла що заколисують немовлят.
Наш магазин представляє повний асортимент бренду: товари для немовлят, брязкальця, музичні та розвиваючи іграшки, ходунки та багато інших іграшок що розвивають, забавляють та тішать малюків! І ми гарантуємо замовнику їх наявність.
Ми знаємо що є у наявності нашого магазину та доставляємо іграшки в усі куточки України!

3) У нас зламалася іграшка Fisher-price, чи є у Вас сервісний центр?

Звертаємо Вашу увагу на те, що інтернет-магазин іграшок і дитячих товарів Фішер Прайс є тільки інтернет-магазином. У нас немає сервісного центру. За будь-яких питань щодо придбаної продукції Fisher-price Вам слід звертатися у той магазин, у якому була здійснена покупка. Ми несемо відповідальність за кожну продану іграшку та надаємо гарантії лише нашим покупцям.

4) Хочу купити дитині іграшку Розумне цуценя Фішер Прайс. Хвилює питання догляду. Чи можна його прати або як чистити? Діти тягнуть все до рота, а у магазинах він у відкритій упаковці та сотні рук його помацають перед покупкою.

Купуючи іграшку в нашому інтернет магазині, Ви можете бути впевнені у тому, що іграшку не чіпали сотні рук. Ми зберігаємо іграшки у коробках. Розумне цуценя береться в руки один раз (за упаковку), коли вкладається в пакет для доставки замовнику.
Іграшка Розумне цуценя електронна, тому прати її не можна. Ви можете пропилососити цуценя, протерти вологою ганчіркою. 

5) Чи можна замовити у вас іграшку, яка продається в США?

Mattel що року випускає велику кількість іграшок, але не все потрапляє в Україну, бо наш іграшковий ринок дуже малий у порівнянні із світовим. Тому багато іграшок Fisher-price в Україну офіційно не ввозяться і не продаються в магазинах. Ви можете замовити лише те що є на сайті магазину.

6) я купив іграшку в іншому магазині, і виявив брак, чи не могли б  ви обміняти іграшку чи відремонтувати?

Будь ласка з питань браку звертайтеся у магазин де була куплена іграшка. Ми надаємо гарантію тільки нашим покупцям.

Ваше iм'я *
Мiсто *
Телефон
Е-mail *
Повiдомлення
 Напишiть зображенi цифри