Портативне крісло-гойдалка до 18кг Зростаймо разом

Вiк: 0м+

Портативное кресло-качалка Растем Вместе Fisher-Price CRM10Портативное кресло-качалка Растем Вместе Fisher-Price CRM10Портативное кресло-качалка Растем Вместе Fisher-Price CRM10Портативное кресло-качалка Растем Вместе Fisher-Price CRM10Портативное кресло-качалка Растем Вместе Fisher-Price CRM10Портативное кресло-качалка Растем Вместе Fisher-Price CRM10Портативное кресло-качалка Растем Вместе Fisher-Price CRM10Портативное кресло-качалка Растем Вместе Fisher-Price CRM10Портативное кресло-качалка Растем Вместе Fisher-Price CRM10Портативное кресло-качалка Растем Вместе Fisher-Price CRM10

Торав вiдсутнiй


Крісло-гойдалка Fisher price CMR10 Зростаймо разом - це нова модель дитячого шезлонга від відомого виробника. Це крісло разраховано на дітей вагою до 18кг.

Крісло трансформується в три різні варіанти сидінь:
- зручний шезлонг для новонародженого
- крісло-гойдалку для малюків від 3х-місяців
- стільчик для дітей до Зх років

Рама шезлонга виготовлена з міцного пластику. Ніжки зроблені таким чином, що здатні складатися при натисканні на спеціальні кнопки з боків шезлонга. Таким чином можна скласти крісло в лежаче положення для малюків.
Друге положення - крісло гойдалка. Широкі зручні полози шезлонга мають спеціальні стопори. Це означає, що навіть якщо якимось чином дитина почне сильно розгойдуватися, перевернутися він не зможе.
Коли дитина підросла і почала самостійно ходити, крісло трансформується в стійкий дитячий стільчик.


Сидіння виготовлено з якісної м´якої тканини. Чохол знімний, можна легко випрати в машинці. Яскравий малюнок на сидінні буде підвищувати рівень обізнаності дитини і забавляти його.
Сидіння зручне, ергономічної форми. Між підставою і оббивкою є м´який прошарок, який буде підтримувати спинку дитини. Триточковий ремінь безпеки на фастексах. При необхідності ремінь можна заховати в спеціальний отвір за крісло. Висока дуга кріпиться на підлокітниках крісла і при необхідності знімається. На ній розташовані дві пластикові мавпочки. На одній з них є гризунки з харчового пластику, а в животик іншоі вбудований пластиковий м´яч з намистинами. Дитина буде тягнутися до іграшок, розвиваючи органи чуття. 

Головною особливістю даного шезлонга є режим вібрації, який можна включити, натиснувши на кнопку внизу сидіння. Крісло почне практично безшумно вібрувати. Такі рухи заспокоюють і заколисують дитину.

Потрібно дві батарейки типу LR14
розміри шезлонга - 59,5 х 14 х 43
Максимальна вага дитини - 18кг


Код: CMR10


Торав вiдсутнiй