Дитяче крісло-качалка Fisher-price, шезлонг, баунсер, гойдалка, масажне крісло - це синоніми крісел для новонароджених - одночасно і гойдалки, і колиска, і місце для ігор малюка. Відрізняються обмеженням у вазі дитини: до 11кг або до 18кг. В кріслі-шезлонгу дитина зафіксована триточковим, а в гойдалках п'ятиточковим ременем безпеки; дитинка не сидить, а лежить в безпечному для хребта положенні. Дитячі крісла шезлонги баунсери Fisher-price абсолютно безпечні і пройшли багаторічні тестування. Ми рекомендуємо використовувати їх не з першого дня, а з першого місяця життя - звісно залежить наскільки великий новонароджений. Постійні розробки Лабораторії Fisher-price дозволили зробити кожну колиска-гойдалку унікальним комфортним місцем для ігор і відпочинку дитини, де мелодійна спокійна музика несе малюка в світ снів. Гойдалки Fisher-price дозволяють створити ефект невеликої вібрації, яка швидко заколисує дитину. Колиска-гойдалка легко складається, має міцний стійкий каркас і гумові накладки на ніжках. Сидіння з м'якої тканинної підкладки та обладнано поясом, щоб малюк не міг випасти. У шезлонгу дитина не буде нудьгувати і вимагати маму, адже він зацікавиться іграшками, буде до них тягнутися. Поштовхи і пружинисті рухи малюка легенько подкачують крісло, часом цього достатньо щоб заколисати і заснути. Тоді новонародженого можна перенести в ліжечко. У кожному кріслі-шезлонгу -баунсері є знімна дуга з іграшками, режим легкої приємною вібрації і музика. Сидіння можна зняти і випрати в пральній машинці. Завдяки регулюванню ніжок, крісла до 18кг змінюють нахил сидіння і ростуть разом з малюком. А ось крісло-гойдалка, які самостійно розгойдують (мають кілька швидкостей гойдання) бувають тільки для діток до 11кг.

Колиска-гойдалка Тропічні друзі з технологією Розумне гойдання

Вiк: 0м+
Кресло-качалка Fisher-price CCN92

Колиска-гойдалка Тропічні друзі Розумне гойдання6 скоростей качание детской качелиКолиска-гойдалка Розумне гойданняяркие игрушкиУмное качание Fisher-priceCCN92 take along swing and seatкачели удобно складываютсякачели Fisher-price Умное качаниеCCN92 Fisher-price

Торав вiдсутнiй


Портативна колиска-гойдалка з приємними мелодіями та звуками природи, із заспокійливими вібраціями. Це найкраще рішення для заколисування, заспокоєння та розважання малюка. Колиска легко перетворюється на стаціонарне зручне крісло з заспокійливими вібраціями, що пропонує 2 різні варіанти використання виробу.
Технологія “Розумне гойдання” пропонує 6 рівнів швидкості гойдання.


Крісло підійде для дітей від самого народження.
Основні характеристики:
- 6 швидкостей гойдання;
- заспокійливі вібрації;
- 10 мелодій і 2 звуки природи;
- складається до плоского положення для перенесення;
- знімний чохол підходить для машинного прання;
- п´ятиточковий ремінь безпеки;
- ніжки не ковзають по підлозі..

Максимальна вага дитини: 9 кг
Для роботи необхідно 4 батарейки типу С (не входять в комплект).


Код: CCN92


Торав вiдсутнiй