Дитяче крісло-качалка Fisher-price, шезлонг, баунсер, гойдалка, масажне крісло - це синоніми крісел для новонароджених - одночасно і гойдалки, і колиска, і місце для ігор малюка. Відрізняються обмеженням у вазі дитини: до 11кг або до 18кг. В кріслі-шезлонгу дитина зафіксована триточковим, а в гойдалках п'ятиточковим ременем безпеки; дитинка не сидить, а лежить в безпечному для хребта положенні. Дитячі крісла шезлонги баунсери Fisher-price абсолютно безпечні і пройшли багаторічні тестування. Ми рекомендуємо використовувати їх не з першого дня, а з першого місяця життя - звісно залежить наскільки великий новонароджений. Постійні розробки Лабораторії Fisher-price дозволили зробити кожну колиска-гойдалку унікальним комфортним місцем для ігор і відпочинку дитини, де мелодійна спокійна музика несе малюка в світ снів. Гойдалки Fisher-price дозволяють створити ефект невеликої вібрації, яка швидко заколисує дитину. Колиска-гойдалка легко складається, має міцний стійкий каркас і гумові накладки на ніжках. Сидіння з м'якої тканинної підкладки та обладнано поясом, щоб малюк не міг випасти. У шезлонгу дитина не буде нудьгувати і вимагати маму, адже він зацікавиться іграшками, буде до них тягнутися. Поштовхи і пружинисті рухи малюка легенько подкачують крісло, часом цього достатньо щоб заколисати і заснути. Тоді новонародженого можна перенести в ліжечко. У кожному кріслі-шезлонгу -баунсері є знімна дуга з іграшками, режим легкої приємною вібрації і музика. Сидіння можна зняти і випрати в пральній машинці. Завдяки регулюванню ніжок, крісла до 18кг змінюють нахил сидіння і ростуть разом з малюком. А ось крісло-гойдалка, які самостійно розгойдують (мають кілька швидкостей гойдання) бувають тільки для діток до 11кг.

Масажне крісло з іграшками Тропічні друзі до 11кг

Вiк: 0м+
Детское массажное кресло-шезлонг Fisher-price

rainforest friends comfort curve bouncerТропические друзья Fisher-priceМассажное кресло для новорожденныхДетское кресло шезлонг с правильной спинкойFisher-price CJJ79 CKR34

Торав вiдсутнiй


Дитяче масажне крісло-шезлонг Fisher-price "Тропічні друзі" для найменших діточок, від народження до 6-7 місяців.
Комфортне, правильне положення спинки крісла спеціально розроблено для маленьких діток. Масажне крісло не ковзає.
Дитяче крісло "Тропічні друзі" відрізняється від інших подібних крісел Fisher-price стильним сучасним дизайном і наявністю арки що знімається з двома іграшками.
Перебуваючи в кріслі-шезлонгу, малюк потягнеться до іграшок, це створює невелике хитання. Також можна включити на панелі режим вібрації. Всі дитячі крісла Fisher-price мають цей приємний заколисуючий режим вібрації - тому вони і називаються "масажними".
Простягаючи ручки до брязкалець і хапаючи їх, малюк розвиває зорову координацію і моторику. У левенятка обертається кулька з гримлячими кульками, у слоника є медальйончики.
Сидіння крісла знімається і його можна прати в пральній машинці.
Користування дитячим кріслом-шезлонгом "Тропічні друзі" обмежено не віком, а вагою - до 11 кг.
Якщо новонароджений дуже маленький, укладайте його з 2-3 тижнів, ви самі зрозумієте коли настав час звільнити руки :)


Для роботи режиму вібрації необхідна 1D батарейка, вона в комплект не входить.

Якщо ви шукайте не дитяче крісло-шезлонг, а крісло-гойдалку, ту яка сама гойдається, радимо вам з цієї ж серії Fisher-price Колиску-гойдалку Тропічні друзі з технологією "розумне хитання".


Код: CJJ79


Торав вiдсутнiй