Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -33% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKS. Купуйте іграшки до Миколая, на Новий рік, на Різдво!колекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИМашини, потяги

Масажне крісло-гойдалка Банні до 18кг!

Вiк: 0м+
Розовое кресло-качалка до 18кг

Торав вiдсутнiй


Портативне крісло-гойдалка "Банні" розраховане на дітей вагою до 18 кг, тому підходить як для новонароджених, так і для малюків, що можуть самостійно сидіти. Крісло-гойдалка стане в нагоді під час годування дитини або ж як місце для сну (не довготривалого). Малюк з цікавістю досліджуватиме приєднані до ігрової панелі брязкальця. Вдаряючи по брязкальцях, дитина чутиме звуки, що заохочуватимуть її продовжувати гру. Панель з брязкальцями легко складається, тому дитину так зручно виймати та вкладати в крісло. Режим легкої вібрації заспокоїть малюка та сприятиме швидкому засинанню. Масажне крісло легко трансформується у крісло-гойдалку.

Для роботи віброрежиму необхідна 1 батарейка типу D(LR20) на 1,5 V (не входить в комплект)

Розмір: 49см (висота) х 45,7 см (ширина) х 73 см (довжина).

Вага: 3,5 кг.


Код: Y8184


Торав вiдсутнiйТаня | Оценка: 5
Крісло зручне! Завдяки підніжці і спинці, що регулюється, наша тримісячна малеча може в ньому лежати, а не сидіти, як було в інших кріслах (зараз, поки дитинка ще не сидить, підкладаємо додатково подушечку). Крісло безпечне, стійке, на підніжках спеціальні накладки, щоб не ковзало по підлозі (ногою посунути не вдасться). Не сподобалась вібрація ні нам, ні дитині, нею не користуємось. Та все одно крісло чудове, рекомендую.
Татяна | Оценка: 5
У меня это кресло модели еще далекого 2008 года. Уже перешло по наследству племяннику, а до этого им активно пользовалась моя дочь. Долго описывать свой восторг не буду. Скажу одно: от имени двух мам - себя и сестры, выражаю огромную благодарность разработчику данной модели! Это самый полезный и интересный как для ребенка, так и родителей детский гаджет!
P.S. Если бы у моей дочи не родился двоюродный братик, то она до сих пор бы пользовалась этим креслом ;)
лилия | Оценка: 5
Кресло отличное, ребенку очень нравится! Хорошее в нем то что можно не только сидеть, а еще и лежать так как ребенок у меня трьох месячной сидеть еще рано. Все нравится яркое, удобное и ребенку в нем комфортно!)