Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -40% на конструктори MEGA BLOKS та іграшки Fisher-priceколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

"Морські дива" Мобіле із проектором та пультом

Вiк: 0м+

Знято з виробництва


"Морські дива" Мобіле із проектором та пультом

Засинання є справжньою насолодою для малюка завдяки колисковим пісням, звукам морської природи, ніжним мелодіям і проекціям рибок та зірочок на стелі.
Щоб не відволікати дитину, мобіле можна вмикати за допомогою дистанційного керування. А коли дитина підросте, мобіле можна трансформувати  в лампу-нічник.
Рекомендований вік - від народження.


Код: Г9157


Знято з виробництваЛилия | Оценка: 5
купили малышке. все очень довольны игрушкой
Шеремет Любовь | Оценка: 5
Этот мобайл у нас с первых дней. Начала реагировать на него доча с двух недель. Месяцев с 4х заинтересовалась рыбкой в воде! Сейчас нам почти 9 мес. играемся мягкими рыбками (отдельно), пытаемся выловить рыбку из аквариума, слушаем любимые мелодии, но на проектор еще не реагируем. Мобайлом очень довольны!
Ольга | Оценка: 5
Можно узнать, чем по функциям, рыбки отличаютя от Мобиля «Сон Бабочки»?
Вiдповiдь:
Мобиль с проектором Морские чудеса по функциям ни чем не отличается от мобиля с проектором "Сон бабочки".
ксения | Оценка: 5
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, какая жидкость в аквариуме?
Вiдповiдь:
Ксения, мобиля нет в продаже уже несколько лет. К сожалению он не завозится.
Мы не знаем какая жидкость в аквариуме.