Дитяче крісло-качалка Fisher-price, шезлонг, баунсер, гойдалка, масажне крісло - це синоніми крісел для новонароджених - одночасно і гойдалки, і колиска, і місце для ігор малюка. Відрізняються обмеженням у вазі дитини: до 11кг або до 18кг. В кріслі-шезлонгу дитина зафіксована триточковим, а в гойдалках п'ятиточковим ременем безпеки; дитинка не сидить, а лежить в безпечному для хребта положенні. Дитячі крісла шезлонги баунсери Fisher-price абсолютно безпечні і пройшли багаторічні тестування. Ми рекомендуємо використовувати їх не з першого дня, а з першого місяця життя - звісно залежить наскільки великий новонароджений. Постійні розробки Лабораторії Fisher-price дозволили зробити кожну колиска-гойдалку унікальним комфортним місцем для ігор і відпочинку дитини, де мелодійна спокійна музика несе малюка в світ снів. Гойдалки Fisher-price дозволяють створити ефект невеликої вібрації, яка швидко заколисує дитину. Колиска-гойдалка легко складається, має міцний стійкий каркас і гумові накладки на ніжках. Сидіння з м'якої тканинної підкладки та обладнано поясом, щоб малюк не міг випасти. У шезлонгу дитина не буде нудьгувати і вимагати маму, адже він зацікавиться іграшками, буде до них тягнутися. Поштовхи і пружинисті рухи малюка легенько подкачують крісло, часом цього достатньо щоб заколисати і заснути. Тоді новонародженого можна перенести в ліжечко. У кожному кріслі-шезлонгу -баунсері є знімна дуга з іграшками, режим легкої приємною вібрації і музика. Сидіння можна зняти і випрати в пральній машинці. Завдяки регулюванню ніжок, крісла до 18кг змінюють нахил сидіння і ростуть разом з малюком. А ось крісло-гойдалка, які самостійно розгойдують (мають кілька швидкостей гойдання) бувають тільки для діток до 11кг.

Мобіле Підводні друзі

Вiк: 0м+
Мобіле Підводні друзі Fisher-price

DFP12 Fisher-price mobileМузыкальная игрушка морской конекигрушки погремушки снимаютсядля новорожденных детокМобиль Подводные друзьяFisher-price DFP12

Торав вiдсутнiй


Fisher-price Підводні друзі для новонароджених діток мобіле з кріпленням на ліжечко і візок. Під приємну музику іграшки повільно обертаються над ліжечком, що бавить, розважає дитинку. І як тільки час подрімати, мобіле заспокоїть дитину і підготує до сну.

Відмінність мобіле "Підводні друзі" від інших в тому, що він багатофункціональний:
- всі іграшки мобіля знімаються як брязкальця;
- мобіль Підводні друзі можна використовувати як вдома, так і на прогулянці, підвішуючи мобіле на візок.
- мобіле має режими короткого і довгого відтворення мелодій.
- морський коник знімається і використовується як окрема музична іграшка.

Музична іграшка морський коник має 2 рівня гучності і 2 режими роботи.
1. У верхівці карусельки, морський коник автоматично перемикається в режим тривалого звучання. Спокійна приємна музика і колискові звучать близько 22 хвилин, іграшки обертаються близько 12 хвилин.
2. Музичний коник як окрема іграшка має режим тривалого звучання музики. І режим коротких звуків і мелодій, їх близько 10: веселі мелодії, як зі старих мультфільмів, булькання води, шум прибою і крик чайок.

Знімні іграшки-брязкальця:
- черепашка, з якій перекочуються горошинки;
- дельфін на колечку гримить, його зручно тримати за колечко і трусити як маракас;
- медуза рухає плавцем;
- морський коник на кільці.

Мобіле завжди в списку обов´язкових іграшок, якщо ви шукали подарунок для новонародженого і мами - ви його знайшли:)
Каруселька Підводні друзі Fisher-price працює від 3 "пальчикових" батарейок 3АА, вони в комплект не входять.


Код: DFP12


Торав вiдсутнiй