Дитяче крісло-качалка Fisher-price, шезлонг, баунсер, гойдалка, масажне крісло - це синоніми крісел для новонароджених - одночасно і гойдалки, і колиска, і місце для ігор малюка. Відрізняються обмеженням у вазі дитини: до 11кг або до 18кг. В кріслі-шезлонгу дитина зафіксована триточковим, а в гойдалках п'ятиточковим ременем безпеки; дитинка не сидить, а лежить в безпечному для хребта положенні. Дитячі крісла шезлонги баунсери Fisher-price абсолютно безпечні і пройшли багаторічні тестування. Ми рекомендуємо використовувати їх не з першого дня, а з першого місяця життя - звісно залежить наскільки великий новонароджений. Постійні розробки Лабораторії Fisher-price дозволили зробити кожну колиска-гойдалку унікальним комфортним місцем для ігор і відпочинку дитини, де мелодійна спокійна музика несе малюка в світ снів. Гойдалки Fisher-price дозволяють створити ефект невеликої вібрації, яка швидко заколисує дитину. Колиска-гойдалка легко складається, має міцний стійкий каркас і гумові накладки на ніжках. Сидіння з м'якої тканинної підкладки та обладнано поясом, щоб малюк не міг випасти. У шезлонгу дитина не буде нудьгувати і вимагати маму, адже він зацікавиться іграшками, буде до них тягнутися. Поштовхи і пружинисті рухи малюка легенько подкачують крісло, часом цього достатньо щоб заколисати і заснути. Тоді новонародженого можна перенести в ліжечко. У кожному кріслі-шезлонгу -баунсері є знімна дуга з іграшками, режим легкої приємною вібрації і музика. Сидіння можна зняти і випрати в пральній машинці. Завдяки регулюванню ніжок, крісла до 18кг змінюють нахил сидіння і ростуть разом з малюком. А ось крісло-гойдалка, які самостійно розгойдують (мають кілька швидкостей гойдання) бувають тільки для діток до 11кг.

горщик "Навчайся разом з цуценям" (англ.)

Вiк: 6м+
Горщик Навчайся разом з цуценям FPC42

Умный музыкальный горшок FPC42Fisher-price FPC42 горшокдетский горшок щенок FPC42 Fisher-priceбрызговик для мальчиковМузыкальный детский горшок щенокмузыкальный сливfisher-price laugh and learn with puppy potty fpc42крышка ставится на взрослый унитаз

Торав вiдсутнiй


Ох ці випробування терпіння батьків - як привчити дитину до горщика?
Розумний музичний горщик "Навчайся разом з цуценям" від Fisher-price допоможе навчитися ходити на горщик і "дорости" до дорослого туалету.
За горщиком просто доглядати: наповнена чаша виймається (легко, не розхлюпуючи вміст) виливається, миється і ставиться на місце, а зверху встановлюється сидіння. У звичайному потрібно перевернути і вимити весь горщик і немає музики і веселих фраз.
Горщик "Навчайся разом з цуценям" співає пісеньки, хвалить і підбадьорює малюка англійською, коли дитина успішно сходить.
Кнопка зливу супроводжується звуком зливу і віршиками-пісеньками.
У підставі "зливного бачка" знаходиться поличка-підставка для книг.
Сидіння горщика знімається, з часом буде використовуватися як дитяче сидіння-накладка на дорослий унітаз. З боків є ручки для повного відчуття безпеки і спереду спеціальний горбик, що запобігає бризкам повз унітаз і горщик.


- Well done. Time to wash your hands.
- Звук зливу, радісний вигук і коротка мелодія.
- All done. Коротка мелодія.
- Пісня-рахівничка англійською до 10.
- Big kids wear underwear
   Because underwear is fun to wear.
та інші стішкі-пісеньки.


Код: FPC42


Торав вiдсутнiй