Дитяче крісло-качалка Fisher-price, шезлонг, баунсер, гойдалка, масажне крісло - це синоніми крісел для новонароджених - одночасно і гойдалки, і колиска, і місце для ігор малюка. Відрізняються обмеженням у вазі дитини: до 11кг або до 18кг. В кріслі-шезлонгу дитина зафіксована триточковим, а в гойдалках п'ятиточковим ременем безпеки; дитинка не сидить, а лежить в безпечному для хребта положенні. Дитячі крісла шезлонги баунсери Fisher-price абсолютно безпечні і пройшли багаторічні тестування. Ми рекомендуємо використовувати їх не з першого дня, а з першого місяця життя - звісно залежить наскільки великий новонароджений. Постійні розробки Лабораторії Fisher-price дозволили зробити кожну колиска-гойдалку унікальним комфортним місцем для ігор і відпочинку дитини, де мелодійна спокійна музика несе малюка в світ снів. Гойдалки Fisher-price дозволяють створити ефект невеликої вібрації, яка швидко заколисує дитину. Колиска-гойдалка легко складається, має міцний стійкий каркас і гумові накладки на ніжках. Сидіння з м'якої тканинної підкладки та обладнано поясом, щоб малюк не міг випасти. У шезлонгу дитина не буде нудьгувати і вимагати маму, адже він зацікавиться іграшками, буде до них тягнутися. Поштовхи і пружинисті рухи малюка легенько подкачують крісло, часом цього достатньо щоб заколисати і заснути. Тоді новонародженого можна перенести в ліжечко. У кожному кріслі-шезлонгу -баунсері є знімна дуга з іграшками, режим легкої приємною вібрації і музика. Сидіння можна зняти і випрати в пральній машинці. Завдяки регулюванню ніжок, крісла до 18кг змінюють нахил сидіння і ростуть разом з малюком. А ось крісло-гойдалка, які самостійно розгойдують (мають кілька швидкостей гойдання) бувають тільки для діток до 11кг.

Дорожнє ліжечко-манеж Fisher-Price

Вiк: 0м+
FWX16 Fisher-price

Дорожная кроватка-манеж Fisher-priceon the go baby domeманеж ліжечко Fisher-priceманеж для новорожденных Fisher-priceдорожный манеж для ребенкаПереносная кроватка манеж Fisher-priceзахист від сонця і комахпереносний дорожній манеж ліжечко2 игрушки погремушкиматрасик стирается

Торав вiдсутнiй


На прогулянках і в подорожах ваш малюк буде відчувати себе затишно і захищено, як вдома! 
Переносний дорожній будиночок ліжечко-манеж Fisher-price для сну і гри новонароджених в приміщенні або на вулиці. Складається одною рукою, це зручно якщо в іншій руці дитина.
У манежі можна подрімати, пограти, сховатися від активного сонця і комах.
Сонцезахисна тканина будиночка має захист від активних променів 20SPF.
Віконця з сіточки забезпечують циркуляцію повітря і захищають від комах. У комплекті дві різнокольорові іграшки-брязкальця, за бажанням розміщуються у досяжності малюка.
У комплектації можуть бути іграшки слоник і пташка тукан або левеня і мавпочка. Ліжечко-манеж швидко встановлюється і складається, має ручки для перенесення в складеному вигляді.


Дорожнє ліжечко манеж On-the-Go Baby Dome Fisher-price це: 2-в-1, ігровий простір і місце для сну. Можна використовувати в приміщенні або на вулиці.
Навіс захищає від сонця і комах.
Матрац можна прати..
2 змінні іграшки для гри.
Складається плоским, з ручками для зручного перенесення та зберігання.
Манеж розрахований на новонароджених і дітей до року.


Код: FWX16


Торав вiдсутнiй