Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Набір інструментів для майстра

Вiк: 2-5 лет

Знято з виробництва


Дитячий набір інструментів майстра для хлопчиків від 2 до 6 років.
У наборі інструментів шурупи, цвяхи, електрична дриль з 2ма насадками і переносний контейнер, в якому зберігається та переноситься все багатство маленького майстра.

Хочемо звернути особливу увагу на електричну дриль. Вона працює від батарей і при натисканні на кнопку свердло крутиться і дзижчить. У верху перемикається напрямок обертання: обертання за годинниковою стрілкою вкручує шурупчик, обертання проти годинникової викручує.
Сверло виймається з дрилі і змінюється на викрутку, в залежності від різьблення болтика!

Ручка дрилі чітко вставляється в переносний контейнер, свердло і викрутка, болтики і шурупи - у кожного своє відділення в контейнері-кошику майстра.
На контейнері з одного боку нанесені поділки в сантиметрах, а з іншого в дюймах.  

Дитячі інструменти з пластика, тому загвинчувати і забивати, як тато - одне задоволення!
Дриль укомплектована батарейками 3ААА.


Код: РР9698


Знято з виробництва