Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Даша слідопит. Будиночок на дереві

Вiк: 3-7 лет
Dora explorer H4460

Даша следопытH4458

Знято з виробництва


Ігровий набір Даша слідопит - Будиночок на дереві від Fisher-price для дівчаток від 3 років вже у продажу.
Його можна замовити і купити вже сьогодні. Наш інтернет магазин іграшок доставить його в будь-який куточок України!

Двоповерховий будиночок на дереві з приставними сходами, святковим столом і великим тортом - напевно, в будиночку святкуватимуть День народження! Але щоб дістатися до будиночка, Даші потрібно пройти картою крокодиляче озеро. На щастя, в комплекті ігрового набору є човен!
В однойменному мультику Dora explorer, щоб проплисти в човні крокодиляче озеро Даша слідопит і мавпочка співали пісеньку "Big, a big, a big, a big" (великий, великий). Крокодилам подобалося слухати що вони такі великі, і вони пропускали човник.
Далі стежко Дору чекає хитрий лис. Він завжди намагається щось украсти, головне його вчасно помітити!
У будиночку на дереві Дашу вже чекають равлики і комашки, бичок, ігуана і білка.

Іграшка Будиночок на дереві прикрашений повітряними кульками. Дверцята будиночка відкриваються. По боках і задня сторона будиночка прикрашені об´ємними квітами і кульками. Будиночок зручно переносити тримаючи за дах. Всі фігурки (човник, торт, святковий стіл, мавпочка і Даша слідопит) поміщаються в будиночку де їх можна зберігати.

Даша слідопит (Дора мандрівниця) головний герой популярного в усьому світі мультика - Dora explorer. Мультик навчає і розвиває маленьких дітей. У кожному 20 хвилинному мультику Даша і мавпочка йдуть по карті, а дорогою їм допомагають друзі і маленькі глядачі. По дорозі доводиться рахувати, вчити форми і кольори, 1 слово англійською, бути уважними ... Розвиваючих мультиків багато, але мультик про Дашу мандрівницю знають і люблять у всьому світі!
До недавнього часу мами один одному рекомендували мультик Даша слідопит і шукали його в інтернеті. Зараз мультик можна подивитися в Україну по супутниковому ТБ на каналі Nickelodeon

Розмір закритого будиночка: 18,5 х 7 х 21 см
висота фігурок мавпочки і лялечки Даші 5.5 см

Опис ігрового набору Будиночок на дереві серії Пригоди Даші слідопита належить інтернет магазину Fisher-price, копіювати і писати рерайт ЗАБОРОНЕНО! Авторські права зареєстровані.


Код: Н4458


Знято з виробництва