Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Фігурки маленькі чоловічки

Вiк: 1-4 лет
маленькие человечки

Fisher-price Ролевые игры

Знято з виробництва


Фігурки маленькі чоловічки Little People для дітей від 2 років

З 2 ох років дитина починає обігрувати життя, моделює різні ситуації. Це ігри мама-тато, сім´я, дитячий садок - дитина може обіграти будь-яку побачену ситуацію. Якщо Ви приділите увагу грі малюка, Ви зрозумієте що його турбує.
Це рольові ігри і для них необхідні фігурки, маленькі чоловічки, тварини. Якщо їх немає - підійдуть будь-які невеликі предмети, навіть камінчики й сірникові коробочки.
Але краще купити дитині фігурки Fisher-price
Будь-які фігурки Little People хороший невеликий подарунок дитині на 2 роки!
У асортименті кілька видів наборів із фігурками чоловічків, на жаль, у нас немає фотографій на кожен набір. У кожному наборі 3 різні фігурки. Іграшки упаковані в прозорий туб.

Серія Fisher-price Маленький чоловічки - Little People.


Код: B3254


Знято з виробництва