Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -25% на конструктори MEGA BLOKS та іграшки Fisher-priceБрязкальцяBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Машина-конструктор CAT Конструюй та комбінуй (в ас.)

Вiк: 1-5 лет

машинка САТ Fisher-Priceконструктор-машинка САТМашина-конструктор Mega Bloks конструктор Mega Bloks

Знято з виробництва


Збирайте вантажівки та машини-конструктор CAT від Mega Bloks, вони познайомлять малюків з будівельною технікою.
Кожна машинка складається 3 деталей. Деталі великі і зі складанням автомобіля впораються навіть самі невмілі ручки. А ще у машинки крутяться колеса і якщо її штовхнути вперед, то вона поїде.
Всі деталі машинки-конструктора виготовлені з міцного і нетоксичного пластика, який не принесе шкоди здоров´ю дитини.
У грі дизайн машинок можна змінювати, переміщаючи деталі конструктора з однієї машинки на іншу машинку з цієї серії. Граючи, комбінуючи і фантазуючи над сюжетом подальших пригод машинок Ваша дитина зможе розвивати свої уяву, моторику, і логіку.

Кожна машинка складається 3 деталей, які за бажанням можна комбінувати з іншими машинками серії CAT "Конструюй та комбінуй". Машинки представлені в асортименті.
Машини-конструктори CAT ідеально підходять для малюків віком 1-5 років.

В наявності бетономішалкаКод: CYR12


Знято з виробництва