Детские игрушки Fisher-Price
+380 (67) 555-19-00
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРозвиваючi iграшки Fisher PriceХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівРобот БібоІграшки монстриДошкільнятаМузичнi iграшкиЗвipiМашини, потяги

Мультфільм-серіал про дружбу "Паровозик Томас та його друзі" (Thomas and Friends) шалено відомий у всьому світі. Якщо дитина вже знайома з веселими історіями про дружбу і пригоди паровозиків, то буде щаслива треку, іграшковому паровозику або знайомству з цілим світом залізниць. У цьому світі вся техніка жива: у кожного паровозика, підйомного крана, екскаватора є ім'я, характер, настрій, взаємини з іншими героями.
У магазині можна купити моторизовані паровозики, залізниці Track Master. Головні герої мультфільму Томас і друзі: Томас, Персі, Джеймс, Гордон, Генрі, Емелі. З нових героїв Йонг Бао, Нур Джахан, Шейн, Ребека, Ашима, Ніа.
Ви можете створити ціле місто паровозиків і розігрувати з дитиною безліч історій і пригод!

МАВПЯЧИЙ ПАЛАЦ моторизована залізниця TrackMaster

Вiк: 3-7 лет
Дворец обезьян trackmaster fxx65

железная дорога trackmaster FXX65МАВПЯЧИЙ ПАЛАЦ thomasmonkey palace setигровой набор Томас и друзьяЖелезная дорога Thomas friends FXX65 Дворец Обезьянигровой набор Томас и друзья FXX65 Дворец ОбезьянТомас в джунгляхFXX65

Торав вiдсутнiй


З моторизованим ігровим набором "Мавпячий палац" юні фанати мультсеріалу "Томас і Друзі" зможуть перенестись у світ улюблених героїв. Допоможи Томасу відвезти мавпочок до палацу в Індії.


Ці веселі тваринки можуть висіти на лапках або хвостиках, а також ховатися у будівлі.
Дітям сподобається вигадувати різноманітні історії улюбленого паровозика Томаса, а мавпочки допоможуть зробити гру ще цікавішою.
Трек поєднується з усіма паровозиками та ігровими наборами серії TrackMaster.
Збирай, об´єднуй та створюй незабутні пригоди у світі Томаса і його друзів!
До набору входить моторизований паровозик Томас, вантажний вагон та дві мавпочки.

А ось і мультик Томас у Мавпячому палаці


Код: FXX65


Торав вiдсутнiй