Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -25% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Мультфільм-серіал про дружбу "Паровозик Томас та його друзі" (Thomas and Friends) шалено відомий у всьому світі. У магазині можна купити паровозики, залізниці Track Master і попередні колекцій Adventures. Головні герої мультфільму Томас і друзі: Томас, Персі, Едвард, Джеймс, Гордон, Генрі.

Ігровий набір Рятувальник Track Master

Вiк: 36м+
Вертолетная площадка Хэрольда

Игровой моторизированный набор Спасатель Fisher-Price DFM64Fisher-Price DFM64Игровой моторизированный набор Спасатель Fisher-Price DFM64Игровой моторизированный набор Спасатель Fisher-Price DFM64Игровой моторизированный набор Спасатель Fisher-Price DFM64Игровой моторизированный набор Спасатель Fisher-Price DFM64Игровой моторизированный набор Спасатель Fisher-Price DFM64Игровой моторизированный набор Спасатель Fisher-Price DFM64Игровой моторизированный набор Спасатель Fisher-Price DFM64

Торав вiдсутнiй


Набір Рятувальник Гвинтокрильний майданчик Херольда для дітей 3-6 років. Цікавий і недорогий, добрий на подарунок: доповнити колекцію і різноманітність в гру з паровозиками.
Ігровий набір із серії Track Master, це значить що він сумісний з усіма ігровими наборами і моторизованими залізницями цієї серії.
В ігровому наборі Рятувальник:
- гвинтокрил Херольд (він же Гарольд),
- вертолітний майданчик з підсвіткою рятувальних мячків, різними звуковими ефектами і фразами Херольд з мультфільму,
- чемодан рятувальника,
- відрізок залізниці для з´єднання з іншими наборами.
У вертольота крутиться пропелер, знизу є гак на який підвішується валізу рятувальника. Тільки но вертоліт сідає на вишку, вона блимає, включається сирена або звук вертольота і в кінці звучить фраза з мультфільму. Фраз багато, більше 10! і вони англійською.
Чи сподобається дитині цей ігровий набір? безсумнівно, але один сам по собі він мало цікавий. Або у дитини вже є моторизована залізниця Томас і друзі, або варто купити додаткові колії або ігровий набір.
Запитайте нас, допоможемо підібрати під ваш бюджет.


Коли потрібна допомога - кличте Гарольда або Капітана! Ці яскраві герої так само як і в мультфільмі завжди готові прийти на допомогу жителям острова Содор і не тільки. Коли Капітан заїде на рятувальну станцію або Гарольд приземлиться на свою площадку - почнуть блимати вогники та лунати звуки. Обирайте набір "Рятувальний центр" або "Майданчик Гарольда" та поєднуйте з іншими наборами моторизованої серії!


Код: DFM64


Торав вiдсутнiй