Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Великі "Звірята-друзі" хрум-хрум та клац-клац в асортименті

Вiк: 6-36м
Друзья зверята Fisher-price

CGG86 fisher-price CGG86 fisher-price CGG86 fisher-price CGG86 fisher-price CGG86 fisher-priceCGG86 fisher-price

Торав вiдсутнiй


Милі, зворушливі звірята-друзі Fisher-price - Зебра, Левенятко та Слоник, іграшки цікаві для діток у віці від 6 місяців до 3 років. І це правда. Ними залюбки бавляться як немовлята так і малеча.
Друзі - звірята досить великі іграшки, у них рухаються всі частини тіла з характерним клацаням. Тому іграшки можуть приймати будь-яке положення тіла . Але діткам цікавий сам процес крутити - вертіти і намагатися зламати те, що не ламається :) )

У Слоника атласні вушка. У Левеняти обертається грива. У мордочці Зебри гримлять різнокольорові кульки. В іншому звірята-друзі одинаково милі і симпатичні.
Малятка-звірятка за розміром великі рухомі іграшки, діткам подобається їх крутити та рухаючи частини тіла, міняти пози звіряткам. З характерним клацанням, що так подобається малюкам, у звірят крутяться голівки і рухаються ніжки. Рух голови більш гучний і хрусткий - "хрум-хрум", а рух ніжок більш нагадує "клац-клац".
Стопа кожної ніжки має свій колір і опуклий малюнок: хвилі, пухирці, зірочки.
Гра з іграшками "Звірята-друзі" розвиває у дитини тактильно-моторні і сенсорні навички.
Та головне, іграшки дуже подобаються дітям, вони міцні і зламати їх неможливо!

вірята-друзі" продаються окремо. При умові що ви купляєте три іграшки, запитайте у консультанта про знижку.


Код: CGG86


Торав вiдсутнiй