Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -25% на конструктори MEGA BLOKS та іграшки Fisher-priceБрязкальцяBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Іграшка ліхтарик (на вибір)

Вiк: 2-5 лет
N5973 Fisher-price

N5974 Fisher-priceДетский фонарик тигренок N5972 Fisher-priceмонстр игрушкаигрушка фонарикРозовый пониДинозавр рексдетский фонарикТигр мурлычит р-р-р!Милашка тигренокwild lights flashlight toucan

Знято з виробництва


 

Дитячі ліхтарики Fisher-price - іграшка від 1,5 до 5 років.
В асортименті симатичні тваринки рожевий поні, салатовий динозавр і синій монстр.

Тримаючи в руці ліхтарик, дитина натискає під хвостиком звірятка кнопку - іграшка відкриває ротик, спалахує світло і тварина фиркає, гарчить, сміється. У кожної іграшки 2 звуки, які змінюються по черзі.
У серії дитячих ліхтариків Fisher-price приємна гамма кольорів і дуже кумедний звуковий супровід.

Рожевий поні (єдиноріг) іграшковий ліхтарик для дівчаток. У рожевої поні світлофіолетові грива і хвостик, блакитний ріг, фіолетові копитця і великі очі з віями. Коли запалюється ліхтарик, звучить казковий звук і конячка фиркає або "сміється" Й-ї-і-і тоненьким голоском.

Іграшка ліхтарик
кошлатий зубастий монстр сподобається хлопчикам. Синій монстрик - невизначена тварина. У нього є ріжки на голові і великий ріг на носі, кудлата помаранчева вовна і великі зуби. Але синій монстр посміхається і тому зовсім не страшний! Коли запалюється ліхтарик монстрик гарчить або видає звук схожий на тявканье цуценя "Уаф" і сміється.

Дитячий ліхтарики Fisher-price динозавр Рекс можна купити і хлопчику і дівчинці. Салатовий динозаврик забавно і нестрашно гарчить або видає звук схожий на того, що крокує-тупання великого динозавра.

З такими іграшками зовсім нестрашно в темряві і весело грати!

Опис дитячих ліхтариків належить магазину Fisher-price.com.ua. Копіювати ЗАБОРОНЕНО.

Висота іграшки 12-13см
Розмір і вага ліхтарика зручні для дитини.
Ліхтарик працює від 3 батарейок ААА (LR03), які можна замінити. За ради безпеки кришка відсіку з батарейками закручена шурупом.


Код: РР8031


Знято з виробництва