Тут представлені музичні іграшки Fisher-price з різних розділів. Є музичні брязкальця, ходунки, сортери, піаніно, цуценята, роботи Бібо - на будь-який вік, ціну та смак :)

М´який музичний нічник Весела сова

Вiк: 0м+
Мягкий музыкальный ночник Веселая Сова Fisher-Price CDN55

Ночник Веселая Сова Fisher-Price CDN55Мягкий музыкальный ночник Веселая Сова Fisher-Price CDN55Мягкий музыкальный ночник Веселая Сова Fisher-Price CDN55

Торав вiдсутнiй


Музичний нічник Весела сова може заколисати будь-яку крихітку. Підходить від народження. Розмір 20 см.

М´яке світло, виконує функцію нічника. Діткам сподобається гладити плюшеву голівку сови і дивитися в її великі очі. На животику зроблена гарна різнокольорова вставка. Нагадує, веселку, яка світитися жовтим вогником. Натискаючи на значок мелодії, ваш малюк почує, як красиво вона каже:

"- Уууу!"

І протягом 15 хвилин будуть грати приємні мелодії. В період активного прорізування зубів, малюк зможе погризти її лапки. Вони зроблені з м´якого, гумового матеріалу.

Більш старші дітки, можуть гратись, як окремою м´якою іграшкою, обіймаючи її, імітуючи голос, слухаючи заспокійливі пісні і засинаючи солодким сном. Чудово, коли така музична, яскрава сова може послужити одночасно і нічником і приємним звуковим “налаштовувачем” сну.

Код: CDN55


Торав вiдсутнiй