Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Веселі машинки: потяг та вантажівка (на вибір)

Вiк: 6м+

Знято з виробництва


Іграшки Веселі машинки: легкі, яскраві, забавні маленький потяг та вантажівка від Fisher-price серії Brilliant Basics для малят віком від 6 місяців.
Іграшки продаються окремо, ціна за 1 штуку.

Весела вантажівка перевозить у прозорому, дзеркальному кузові кольорові намистинки, які підстрибують та гуркотять коли машинка їде. Зверху, над кабінкою перемикаються кнопочки. А на задніх колесах машинки є спеціальній отвір, куди цікавий малюк може покласти пальчик та покрутити колесо.

Веселий потяг перевозить кольорові намистинки, які підстрибують і гуркотять коли потяг рушає. На даху потяга можна покрутити червоно-синій барабан. На передніх колесах є отвір, у який дитина може покласти пальчик та покрутити колесо.

У іграшок однакові властивості. Розвивають дрібну моторику.
Рекомендований вік від 6 місяців.


Код: М5661


Знято з виробництваЕлена | Оценка: 5
Приобрели такой поезд ребенку в 4, 5 месяцев, так сказать на вырост. Поезд ребенку сразу стал интересен. Очень нравится наблюдать а шариками, которые перекатываются, когда поезд едет. Звук езды пытаемся копировать :).
Лена | Оценка: 5
Нашей малышке поезд подарили в 7 мес, игрушка нравится, интересная, прочная.
Людмила | Оценка: 5
Моим малышам 1,6, у нас есть машинка из этой серии, детям нравиться с ней играть, а еще сколько они ее не бросают она в отличном состоянии и все таки машинка стоит своих денег!
Наталья | Оценка: 5
Ребенку 5 лет. До сих пор с паровозиком играет. Игрушка растет с ребенком!
Любовь | Оценка: 5
У нас тоже есть такой паровозик, купили, когда сыну был годик. Он его почему-то боялся, именно звука. Сейчас нам 1,9 года, мы начали паровозиком играть. Игрушка очень прочная, не бьется при падении.