Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

2 машинки серії "Маленьки чоловічки", на вибір

Вiк: 2-5 лет
маленькие машинки для мальчиков 2 лет

Little people Fisher-priceBB2513 Wheeliesмашинки маленькие человечки

Торав вiдсутнiй


Машинки Маленькі чоловічки для хлопчиків і дівчаток від 1,5 до 5 років. У наборі 2 машинки з водіями, чоловічки не виймаються.

Машинки з хлопчиками-водіями мають професії: поліцейський, тракторист, будівельник, пожежник, гонщик, фермер, лікар. Машинки з дівчатками-водіями просто різних видів і кольорів.

Машинки легкі, міцні, цілісні і готові до активної гри з киданням і закапуванням у пісок. Хоч вони маленькі, але їдуть добре! І сумісні з треком "Будівельний майданчик".

В наявності:
- 2 будівельні машинки жовтого і оранжевого кольору.
- 2 машинки для дівчаток рожевого та фіолетового кольору.
- Поліцейська та пожежна машина.
- Спортивна та звичайна машинка.

Розмір 1 вграшки 7см

При оформленні замовлення просто вкажіть в полі "коментарі" який набір вам потрібен.


Код: V2513


Торав вiдсутнiй