Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -25% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Музичний міні-трек Серпантин + 2 авто

Вiк: 6-36м
Мини-трек Серпантин

T5773 Fisher-price

Торав вiдсутнiй


Міні-трек для маленьких, від 6м + з музикою, звуками і 2 автівками.

У міні-треку 3 поверхи, тому не такий вже він і маленький. Спускаючись по серпантину на нижній поверх, машинка проїжджає музичну платформу і звучать сигнали або короткі мелодії, всього їх близько 8. Також послухати музику можна прокручуючи барабанчик заправки, внизу треку.

Колеса автомобілів нерухомі, авто їдуть завдяки обертанню кульки усередині, і їдуть добре. Кульки двокольорові, малюки люблять розкручувати їх долонькою, і розглядати візуальний ефект. Міні-трек Серпантин сумісний з набором машинок Рятувальники, вони продаються по 2шт.

Розмір кожного авто 8 х 3.5 х 6см
Висота треку Серпантин 26,5 см, а довжина траси близько 60см.


Код: Т5773


Торав вiдсутнiй