Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Рятувальники, у наборі 2 машинки

Вiк: 6м+
розовые машинки

fisher-price roll-n-racers t7179машинки Fisher-price спасателимашинки для девочекT7179

Знято з виробництва


У наборі Рятувальники 2 кумедні машинки для найменших від 6 місяців.

У машинок намальовані оченята, плавні форми без гострих кутів і вони гримлять як брязкальця.
У кожній машинці є вбудована в центр іграшки кулька для розвитку дрібної моторики. Колеса не крутяться, машинки їдуть завдяки обертанню кульки, і їдуть добре!

Іграшки для найменших, які вчаться повзати. Діткам від 1 року буде цікаво котити машинки з гірки чи з іншої похилої поверхні.
Машинки з кулькою сумісні зі звуковим треком Серпантин.

Іграшки з легкого міцного пластику.
Розмір 8 х 3,5 х 6см.

Набори Рятувальники двох видів: машинки у бузково-рожевих тонах для дівчаток і набір із блакитною (шериф) і пожежною машинкою для хлопчиків.
Ціна 128 грн вказана за 1 набір у якому 2авто. При оформленні замовлення у полі "коментар" напишіть будь ласка який вид машинок ви купуєте.


Код: Т7178


Знято з виробництваАлла | Оценка: 5
Машинки замечательные. Очень удобные как раз для малышей, играть можно даже раньше 6 месяцев,как погремушкой.Абсолютно безопасные,ничего не открутиться и не отвалиться и катаются здорово и купаться с ними можно. В общем прелесть. Нам уже 1 год и 3 играем до сих пор с удовольствием.