Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Трек з машинками

Вiк: 2-5 лет
BB2748 fisher-price

V2749 little peopleмашинка little peopleавтомобильный трекplay go construction siteигрушка для мальчикаwheelies

Знято з виробництва


Будівельний майданчик - портативний автомобільний трек з машинкою для хлопчиків від 1,5 до 5 років серії Little people.

Трек кожного разу можна будувати по-іншому: гірки, шлагбаум встановлюються у довільному порядку.
Ось великий земляний вал із 3 тунелями під ним, з будь-якого боку валу ставимо 1 з 3х спусків на зелену галявину. Від галявини 2 спуски, яким поїде машинка бульдозер вирішувати маленькому хлопчику. На зеленій трасі стоїть червоний перемикач руху, він перекриває шлях по одній із доріг.
Червоний шлагбаум може бути встановлений у 5 місцях, він перекриває і дозволяє рух.

Спустити з верхньої гірки машинку-бульдозер легко, а от загнати у гору бульдозером валун непросто. Тут потрібний досвід.))
Валун - це велика рельєфна чорна кулька, він швидко скочується вниз по треку, зупинити його може тільки шлагбаум і машинка що стоїть на його шляху.
Жовтий бульдозер - машинка із водієм (водій у помаранчевій касці не виймається). Машинка легка, чудової якості, якщо пустити по прямій їде добре, далеко і швидко.

Автотрек з машинкою від Fisher-price хороший подарунок для хлопчика на 2, 3 роки.
З автомобільним треком Будівельний майданчик сумісні інші машинки Little people (Маленькі чоловічки) із серії Wheelies.

Іграшка складається із 9 деталей, але вони ніколи не розгубляться, бо розібраний трек компактно складається в переносну коробочку з ручкою!


Код: ВВ2748


Знято з виробництва