Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -33% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKS. Купуйте іграшки до Миколая, на Новий рік, на Різдво!колекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИМашини, потяги

Розумний хамелеон (рос.)

Вiк: 36м+
Умный хамелеон

Хамелеон Fisher-PriceИгрушка озвучена на русском языкеУмный хамелеон сканирует цвет!

Знято з виробництва


Неймовірно крута новинка від Fisher-Price, Розумний хамелеон російською мовою, захоплює і дітей і дорослих. Це іграшка нового покоління, аналогів якої немає на ринку України. Призначена для малюків від 3 років, але можна і раніше в залежності від розвитку та вмінь вашої дитинки.

Йти в ногу з часом і відкривати новий підхід до навчання для сучасних дітей - ось головне завдання цієї іграшки.  Розумний хамелеон навчить малечу рахувати, швидко реагувати і вирішувати завдання, грати і вивчати кольори, активно рухатися і весело проводити час.

Вигляд та комплектація
Невеликий за розміром, зі зручним хвостиком-ручкою, музичний, з підсвіткою хамелеон, подарує море задоволення вашому малюку. У наборі  10 різнокольорових плям: червона, оранжева, жовта, зелена, синя, фіолетова, рожева, коричнева, чорна, біла. Їх можна разом розкласти по квартирі або на підлозі. В лапах хамелеон тримає пензлик - сканер. На ньому розташований перемикач з трьома режимами гри, кожен з яких направляє дитинку і залучає до гри:

- вивчаємо кольори;
- навчаємося рахувати;
- граємо.

Перший режим
Як навчити крихітку рахувати і розрізняти кольори? Легко, просто дайте їй розумного хамелеона. Він буде давати завдання знайти певні кольори. Підносимо пензлик на пляму і визначаємо правильність. Розвиваючий хамелеон називає колір і його тіло світиться в такт.

- Давай сыграем в цвета!
- Хамелеон меня зовут!
- В цвета играю там и тут!
- Посмотри вокруг и отсканируй любой цвет!
- Это синий!
- Как здорово, отсканируй другой цвет!
- Это, коричневый, как моя кисточка!

Другий режим 
Завдання ускладнюються, але у грі дитинка не помітить того. Починаємо вчити числа від 1 до 10. Інтерактивний хамелеон пропонує тепер знайти різну кількість кольорів у кімнаті. Тут ваш малюк зможе сканувати навіть свої улюблені іграшки, книжки, картинки.

- Давай учится считать!
- Я считающий хамелеон!
- Готов с тобой играть! 
- Люблю цвета менять и конечно их считать!
- Посчитай до 10 : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10! Ура!
- А давай посчитаем цвета, ты сканируешь, я меняю!
- Молодец, мы посчитали до 10!
- А теперь, давай искать мои любимые цвета, я буду называть, ты искать!

Третій режим
Щоб було ще цікавіше, балакуча іграшка пропонує шукати на час:

- Была-не была, начинается игра!
- Давай веселиться и искать цвета!
- Найди оранжевый!
- Время вышло! Как весело!
- Найди красный!
- Время вышло! Молодец!
- Ты нашел пять предметов, цвет которых красный!

Змагання спонукає  до активністі і допитливості, а також розвиває критичне мислення.

Про такий подарунок мріє кожен малюк, це прорив у навчанні і розвитку, все легко і доступно. Підсвічування, сканер, зручний тримач, взаємодія з іграшкою і навіть залучення сім´ї або друзів, допоможе малюкові пізнавати світ в найкращій формі - гри.

Уважно прочитайте інструкцію до іграшки та дотримуйтесь рекомендацій по догляду за нею. Батарейки входять в комплект!
Код: FCH23


Знято з виробництва