Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -33% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKS. Купуйте іграшки до Миколая, на Новий рік, на Різдво!колекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Навчальні ключики (рос.)

Вiк: 6-36м

Акційний товар

Знято з виробництва


Навчальні музичні ключі розроблені спеціально для маленьких ручок малюка, а реалістичні деталі і різноманітні елементи пропонують 2 варіанти для гри: навчальний і розважальний. В іграшці є 3 кнопки, які навчають цифрам, літерам, формам, кольорам та багатьом іншим речам (понад 15 навчальних пісень, мелодій та фраз). Коли малюк натискає на кнопки, ключики співають веселі пісеньки, а веселе личко світиться в такт музиці.


Код: BMC46


Знято з виробництваАлександра | Оценка: 5
Отличная игрушка! Нам подарили на 3 месяца, ребёнок в восторге. На каждой кнопочке по пять разных песенок-звуков. Мордашка мигает. Голос приятный, с интонациями. Каждый день прослушиваем все по многу раз, смеемся))) уже пробуем нажимать ногами самостоятельно. Очень рекомендую!