Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -33% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKS. Купуйте іграшки до Миколая, на Новий рік, на Різдво!колекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Піаніно Зростаймо разом

Вiк: 0м+
пианино Растем вместе

пианино Растем вместе fisher-price

Знято з виробництва


Іграшку знято з виробництва. Але МАЄМО НОВИНКУ!
М´ЯКЕ ПІАНІНО НА ЛІЖЕЧКО ТА КИЛИМОК Fisher-price Натискай та грай CCW02.
Перейдіть за посиланням.

Піаніно супроводжуватиме малюка на різних етапах його розвитку, адже з ним можливі 4 варіанти для гри: гра на піаніно ніжками, лежачи у колисці, гра на животику, сидячи та у дорозі.

Піаніно має 3 режими: звуки нот, тваринок та веселих мелодій.

Гра з піаніно розвиває мислення та дрібну моторику. Розвиток сенсорних навичок - завдяки музичному режиму (до 5 хвилин музики та блимання вогників), яскравим клавішам та кулькам-брязкальцям.

Необхідні 3 батарейки типу АА (LR 06) немає в комплекті.


Код: BFH64


Знято з виробництва