Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -33% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKS. Купуйте іграшки до Миколая, на Новий рік, на Різдво!колекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

М´ячик з сюрпризом Peek&Roll ball

Вiк: 6-36м

мячик с сюрпризомPeekмячик с сюрпризомМ´ячик з сюрпризом

Торав вiдсутнiй


Загадковий м’ячик – грибочок викличе у вашого малюка море позитивних емоцій.
Сидячи на підлозі дитина з цікавістю перевертатиме, крутитиме і натискатиме Peek & Roll Ball. При натисканні на верхню кришку дитина почує різні звуки і м’ячик з легкістю перетвориться на грибочок і навпаки.

Peek & Roll Ball створенний для розвитку в дитини розуміння наслідкової дії. Малюк швидко зрозуміє, що в одній іграшці заховано дві. Валоподібна основа Peek & Roll Ball надає дитині відчуття рівноваги і координації.

Peek & Roll Ball розрахований для дітей від 6 до 36 місяців.

 


Код: Y4295


Торав вiдсутнiй