Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -33% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKS. Купуйте іграшки до Миколая, на Новий рік, на Різдво!колекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Пірамідка “Зірочка”

Вiк: 6м+
Сверкающая пирамидка Звездочка

C7483 Fisher-priceМузыкальная пирамидкаК9451 пирамидка Fisher-priceигра с пирамидкой развивает логику и координацию

Знято з виробництва


У нас з´явилась така сама пірамідка, але з іншою верхівкою - Пірамідка Левеня

Музична сяюча пірамідка Зірочка - сучасна версія класичної іграшки.

Дитина одягає на кілочок колечка-зірочки від більшого до меншого.
Верхівку нашої пірамідки прикрашає зірочка. Коли малюк її надіне на кілок, пірамідка засяє різнокольоровими вогниками і заграють прекрасні мелодії.
Гра з пірамідкою розвиває у малят логіку й координацію.

Батарейки: 3штАА (LR6) - 1,5 V в комплекті.
Висота пірамідки: 23см.


Код: К9451


Знято з виробництваЛюбовь | Оценка: 5
Классная пирамидка! ребенку очень нравится одевать колечки и смотреть на огоньки и нажимать пальчиком на кнопочку, что бы играла мелодия длинная))
Альона | Оценка: 5
Синочку 6 місяців на даний момент він її просто гризе(видно десь будуть зубики), бере зірочки і стукає об сортер з цієїж фірми. Якість так як і до попередніх продуктів я писала на мою думку - найкраща, і падають, і навіть у водичкі кипячоній плавали - і нічого, звук, колір, сам матеріал не змінився. І що ще не маловажно - в іграшках всі вугли гладенькі.
Дякую Вам за Вашу продукцію!