Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -33% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKS. Купуйте іграшки до Миколая, на Новий рік, на Різдво!колекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

музична іграшка "Паровозик" (рос.м.)

Вiк: 9м+
игрушка обучает буквам и цифрам

музыкальный поезд алфавитПаровозик Fisher-price

Торав вiдсутнiй


Игрушка Смейся и учись

Музичний паровозик «Алфавіт» прибув до нас! Зустрічаємо нову розумну іграшку серії Смійся і Вчися (Laugh & Learn)!

Ваша дитина легко і граючи познайомиться з літерами російського алфавіту і цифрами до 10, їх вимовою і написанням, дізнається нові слова і запам´ятає короткі пісеньки. Найменших музична іграшка стимулює повзати, штовхати і тягнути.
При будь-якій дії малюка анімаційний екран загоряється червоними вогниками, паровозик оживає і говорить забавні фрази, називає букви, розповідає віршики і співає повчальні пісні російською мовою.

Едем мы на поезде,
вагончик нас качает.
Выгляни в окошко,
смотри, кто нас встречает!

Загалом більше 30 мелодій, пісень або фраз, які супроводжуються зображенням на екрані. Червоні вогники загоряються в такт музиці, і вимальовується предмет, буква або цифра, про яку йде мова.

Я вижу гуся!
Га-га-га!
Гусь начинается на «Г».

У цей момент на екрані загоряється велика друкована літера Г. Іграшка Паровозик вимовляє букви, а не звуки (ні Г, а Ге, ні С, а Ес). Натискаючи на димохід у режимі "навчання", можна прослухати кожну букву алфавіту окремо, від А до Я по черзі і побачити їх зображення. Це допоможе вивчити алфавіт самостійно. Граючи з розумною іграшкою малюк швидко зрозуміє де крутити, а де натискати.

- Великі сині колеса обертаються;
- Зелений димохід натискається;
- Барабан на даху крутиться.

Музичний паровозик "Алфавіт" досить великий, їздить по будь-якій рівній поверхні, він стійкий і зручний для дитячої ручки, і головне, іграшка з хорошою вимовою букв. Рекомендований вік від 6 до 36 місяців.
Завдяки цій інтерактивної іграшці активізуються тактильні, зорові, слухові рецептори і дитина на льоту схоплює пропонований матеріал:
- режим "Навчання" і "Розваги";
- поповнює словниковий запас;
- навчає розпізнавати букви і цифри;
- більше 30 веселих пісень, звуків і фраз;
- візуальний супровід на екрані.


Код: X1468


Торав вiдсутнiйнаталья | Оценка: 5
очень удачная обучающая игрушка для маленьких умниц и умников, четкие произношения и приятные звуки, нам подарили такую, малыш болтал давно, но по своему, а с этой игрушкой начал выговаривать(по нашему понятному для взрослых), жалко, что в украине она только появилась.
Яна | Оценка: 4
Очень симпатичный, но ребенок с ним падает когда ползет, как 9-ти месячный малыш, так и 3-х летний. Цифры за неделю так и не услышали, куда нужно нажимать??? непонятно((( А все остальное супер, дети с удовольствием играют. И песенка про алфавит очень понравилась.
Вiдповiдь:
Так... проверим цифры, спасибо за замечание!