Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -33% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKS. Купуйте іграшки до Миколая, на Новий рік, на Різдво!колекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Пірамідка "Тигреня"

Вiк: 6м+
W3112 growing baby tiger stacker

пирамидка fisher-priceдетская пирамидка Ш3112у пирамидки разноцветные колечки

Знято з виробництва


Дитяча пірамідка - найпопулярніша іграшка у віці від 6 місяців до 1,5 років. У кого її не було?

Пірамідка неваляшка "Тигреня" від Fisher-price яскравих кольорів, ще й крутиться як дзига.
Який розмір колечка буде наступним? Розуміння послідовності і вміння нанизувати кільця важливий етап у розвитку базових навичок малюка.

У пірамідки Тигреня великі двокольорові колечка: бірюзово-прозоре кільце, малиново-жовте і салатово-зелене. Дуже соковиті, яскраві кольори, так і хочеться схопити і розглянути ближче.
У кожного кільця своя геометрична форма: коло, квадрат і трикутник.
Колечка наповнені намистинками, і по різному гримлять, на кожній стороні опуклі малюнки-візерунки. Підстава іграшки - напівкругла мордочка тигреня. Але її видно тільки діткам що позають і коли пірамідка неваляшка погойдується.

Гра з дитячою пірамідкою, нанизування кілець на кілок розвиває моторику, окомір і знайомить із розмірами, кольорами та формами. Першу пірамідку з різнокольорових кілець, що надягають на стрижень зробили в компанії Fisher-Price в 1960 році. Це одна з перших іграшок чи не всіх дітей у світі. За версією журналу Time пірамідка Фішер прайс увійшла в список "100 знакових іграшок останніх ста років"!


Код: Ш3112


Знято з виробництва