Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -33% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKS. Купуйте іграшки до Миколая, на Новий рік, на Різдво!колекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Веселі комашки

Вiк: 6-36м
игрушка fisher-price

веселые жучкиV2759 brilliant basics boppin activity bugs

Знято з виробництва


З 6 місяців дитинка активно вивчає світ, все огляне, спробує на смак і обов´язково постукає іграшкою і покрутить її. Для допитливих малюків Fisher-price створив іграшку стукалку Веселі комашки. Іграшка яскрава і проста, весела компанія комашок сподобається і дітям віком 6-18 місяців і батькам.

Веселі комашки сидять на галявинці і від удару долонею ховаються, так що визирають тільки очки і ріжки. Варто тільки покрутити важіль-квіточку під комашкою - і вона вистрибне весело похитуючись!
Розвиваємо координацію, стукаючи комашок, розвиваємо моторику, крутячи важелі і радіємо з того як спритно все виходить. Ніяких гучних мелодій і гучних звуків - оцінять батьки.

Комашок можна покрутити на 180 градусів.
Кожен важіль має свій напрямок, звук і колір. Фіолетовий тумблер - від себе і на себе, звук описати складно)) Помаранчева квіточка крутиться за годинниковою і проти годинникової стрілки із тріском, блакитний важіль рухається вправо і вліво зі звуком дзвіночка, жовтенька квіточка - піщалочка, її натискаємо або стукаємо кулачком вгору-вниз. (На фотографіях фіолетовий і блакитний важіль помінялися місцями).

Іграшка стукалка Веселі комашки не потребує батарійок.
Серія перших простих іграшок Brilliant Basics.
Розмір галявинки 9 х 28см


Код: ВВ2759


Знято з виробництваАлла | Оценка: 5
Прекрасная игрушка. Купили сыну в 11 мес. сначала только бил по жуках, потом выучили по очереди каждый рычаг кроме кнопки (самая трудная).Если учесть что ребенок почти не играется никакими игрушками то веселые жуки нам понравились и играться самостоятельно можем до 30 мин.
Вiдповiдь:
Спасибо, Алла
Всегда ждем первый отзыв нетерпением и радуемся, как дети, пятеркам ))
Юлия | Оценка: 5
Купили жучков нашей малышке в 7 месяцев. Сначала очень внимательно изучала, потом пыталась попробовать на вкус. Потом научилась стучать по ним и ручками и ножками. Несколько раз роняла - ни одной царапины! В 8 месяцев научилась крутить рычажки. Все еще играеться с ними даже не надоели еще.
Світлана | Оценка: 5
Ніколи не сприймала цю іграшку серйозно :( вважала її простою і занадто дорогою. Та доня змінила мою думку! В магазині на вітрині вона з пів години гралася цими комашками! А як їй важко було переключати ричаги та кнопочки.... весь час згадувала, морщила лобик і була такою зосередженою! Вкотре переконуюсь в якості та продуманості іграшок фішер-прайс! Дякую!