Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -33% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKS. Купуйте іграшки до Миколая, на Новий рік, на Різдво!колекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Молоточок зі звуками

Вiк: 6-36м
Молоточек со звуками Фишер прайс

У игрушки молоток удобная ручкаFisher-price V5640

Знято з виробництва


Іграшка дитячий молоток для активних малюків, які люблять трясти, стукати, натискати, крутити і сміятися - для дітей від 6 місяців до 3 років.

Компанія Фішер прайс придумала іграшку, яка заохочує малюків забавними звуками, дитячим сміхом і веселими посмішками. З молоточком можна робити те, чого не можна робити з іншими іграшками: відчайдушно трясти, лупити в стіну, і дорослі не будуть супитися.

У дитячий молоток по черзі ховаються помаранчева і зелена мордочки, а з боків крутяться вертушка і зірочка. Що б побачити цей фокус потрібно вдарити молоточком або струсити його, при цьому лунає один з веселих звуків або дитячий сміх. Ми нарахували в іграшці 6 звуків. (Тому іграшка називається не музичний молоток, а молоточок зі звуками).

У іграшки молоток зручна ручка в маленькими пухирцями. По середині жовте коліщатко, яке крутиться потріскуючи.
У молоточка є маленький секрет - малюкові не буде боляче, якщо він ненавмисно себе вдарить. Мордочка-посмішка, яка ховається в молотку пом´якшує удар.
Кольори іграшки яскраві й насичені.

Розмір молотка 14,5 см
Іграшка укомплектована батарейками "таблетками", які у майбутньому можна замінити на нові.


Код: V5640


Знято з виробництваЛюдмила | Оценка: 5
Молоточек интересный для детей со звуками, но к сожалению забава на короткое время.
Вiдповiдь:
Людмила, напишите пожалуйста сколько лет Вашему малышу и как долго он игрался молоточком?
Людмила | Оценка: 5
Моему малышу 1 год и 4 месяца, играет минут 10 в день молоточком. Очень довольна качеством ваших игрушек!
Светлана | Оценка: 5
Мы купили молоточек нашей малышке на пол годика, но играть мы стали месяца через 2-2,5, удивительная игрушка, теперь мы понимаем, что надо стучать, что надо повернуть чтобы был звук.
Молоток не знает скуки.
Ну, а вместе с ним и руки.
Настучится молоток,
Прыгнет в шкаф – и на бочок.
Светлана | Оценка: 5
молоточек мы купили малышке в шесть месяцев, оказалась забавная игрушка только месяца через два,мы любим очень им стучать...сейчас нам 11 мес. и мы только сейчас начали понимать, чтобы был звук надо стукнуть перевернуть еще раз стукнуть...
молоточком я стучу
звук услышать я хочу
кину на пол... подниму
смех услышу...загляну...
поверну и так и сяк
да откуда ж эти звуки...
подрасту потом пойму...


Нелли | Оценка: 5
Купили молоточек, когда сынульке было 7 месяцев. Ему очень нравится советский молоточек, которым еще я игралась, и я решила купить новенький, красивый, со звуками от Fisher Price. Но малыш вначале совсем не обращал на него внимания, я уже было расстроилась и решила больше дорогих игрушек не покупать. Но со временем мы полюбили молоточек, научились трясти им, стучать... много раз бросали на асфальт и ничего не ломалось. В общем, мы довольны игрушкой!
Наталия | Оценка: 5
купили молоточек когда сыну было 6 месяцев, но он начал им играть только спустя несколько месяцев. сейчас в 1 год играем им каждый день.