Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -33% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKS. Купуйте іграшки до Миколая, на Новий рік, на Різдво!колекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Молочний глечик - сортер із печивом Fisher-price

Вiк: 6м+
fisher-price_HH7120

fisher-priceсортер фишер прайс

Знято з виробництва


Молочний глечик із печивом Fisher-price - перший сортер для малюків від 6 місяців

П´ять круглих печив необхідно закинути до молочного глечика, а потім дістати їх з денця. Перевертаючи глечик, щоб витрусити печиво, малюк почує мукання корівки.
Прозорий молочний глечик майже до половини наповнений "молоком". Це зроблено для того щоб малюку було зручно, неглибоко діставати з денця печива-формочки.
Рельєфні печива з м´якого пластику хоч і не такі солодкі та пахучі, як справжнє мамине печиво, але малюку сподобається їх гризти, коли у дитини ріжуться зубки.

Дітям у 6 місяців потрібні прості іграшки:
- Без гучних звуків і дуже яскравих кольорів;
- Легкі іграшки, щоб дитина не злякався, якщо іграшка впаде;
- Зрозумілі малюкові іграшки, такі як пірамідка, маленький м´ячик, простий сортер.
Як правило, до самих перших іграшок діти зберігають прихильність, довгий час, не бажаючи з ними розлучатися.
Не варто купувати дитині іграшки "на виріст", всьому свій час.

У 6 місяців дитина вже добре сидить, активно розвиваються моторні навички, починає розвиватися окомір, а цікавість малюка не знає меж і проявляється бажанням усе спробувати на смак, а потім кинути і подивитися на реакцію мами.

Сортер молочний глечик від Fisher-price саме та іграшка, яка необхідна дитині в цей період.

Коли дитина трохи підросте і засвоїть простий "перший рівень" гри, можна ускладнити процес: закрийте сортер - глечик кришечкою. Тепер малюку необхідно закидати печиво в сортер через щілину.

Малюк підріс і, здається, що він виріс з цієї простої іграшки?
Не поспішайте подарувати іграшку!

П´ять різнокольорових печив допоможуть вивчати кольори і перші цифри!

Сприйняття кольору приходить у 2 - місячному віці. Найпершим кольором, який починає сприймати дитина - червоний колір.
Але вже в 6 місяців дитина чітко реагує на червоний, жовтий та зелений кольори, дещо пізніше - на синій. (Повною мірою сприйняття кольору формується до 2-4 років)

Кожне печиво має свою опуклу форму, колір і цифру
Червоне печиво - 1
Синє печиво - 2
Жовтий - 3
Оранжевий - 4
Зелений - 5

Закидаючи в сортер печиво, називайте дитині колір і число: "червоний - 1, жовтий - 3, зелений - 5" і т.д.
Спочатку малюк запам´ятає фігурки за кольорами, а пізніше і цифри. Якщо мама буде грати з дитиною різнобарвним печивом-формочками, малюк запам´ятає цифри асоціюючи їх з кольорами.

"Третій рівень" ігри: малюк має закидати в сортер формочки за тим кольором або цифрою, який назве мама.

Якщо у малюка є старший братик або сестричка молодшого шкільного віку - грайте разом! Тільки для старшої дитини правила будуть найскладнішими.
Дайте дитині час вивчити печива-формочки - необхідно запам´ятати колір і цифру кожного печива. А тепер попросіть дитину закрити очі і на дотик вгадати цифру і тоді назвати колір печива! Найскладніше в грі відрізнити 3 від 5-ки.

І не забувайте хвалити малюка!

Розмір упаковки: 20 х 11,5 х 22 см
Розмір молочного глечика сортера: 18,5 х 10 х 14 см

Опис іграшки Молочний глечик сортер з печивом належить Інтернет-магазину іграшок Fisher-price.com.ua, копіювати і наслідувати ЗАБОРОНЕНО!

Серія Brilliant Basics


Код: НН7120


Знято з виробництва