Звірята на машинках на вибір

Вiк: 6м+
FVC74 Звірята на машинках

Звірята на машинкахбульдозер поднимает ковшFisher-price FVC74самолетик вращает пропеллерпогремушка мышка с сыромдетская машинка с пассажиром и действиемпогремушка щенок с косточкамиFVC74 Fisher-priceКрасная машинка клипает глазкамикотик с рыбками

Торав вiдсутнiй


Малюки легко та із задоволенням гратимуться цими машинками та веселими звірятами, що так добре підходять для маленьких ручок! Коли дитина натискає на звірятко-водія - кожна з 3-х машинок в асортименті демонструє свій особливий талант: закриває очі, крутить пропелером або рухає ковшем. Iграшка розвиває спритність та рухи, а також сенсорні навички.

Звірята в машинках 6м +, від періоду коли малюк впевнено сидить, стоїть навколішках, може підштовхувати машинку, натискати кнопочку.
Кожна дитяча машинка з пасажиром-звірятком і якоюсь дією. При натисканні на пасажира або кнопочки позаду відбувається маленьке диво-рух в іграшці.

Жовта машинка-бульдозер піднімає ковш + брязкальце щеня з кісточками всередині.
Блакитний літачок обертає пропелер + брязкальце мишка з сиром всередині.
Червона машинка кліпає очками + котик з рибками всередині.

Звірята - брязкальця м´якої форми, зручні для хапання маленькою долонькою.
Дитячі машинки (без жодного гострого кута) їдуть легко і від незначного підштовхування.
Матеріал дуже міцний пластик.

При оформленні замовлення ви можете вказати бажану машинку (і варіант 2, якщо такої немає).

Опис для тат. Суть гри: торохтіть брязкальцем, прицілюємося і вкладаємо в машинку, котимо машинку, натискаємо на тваринку або на кнопочку. Радіємо (разом з татком).

Код: FVC74


Торав вiдсутнiй