Музичний равлик-сортер

Вiк: 6м+

Улитка Fisher-PriceFRB84 Fisher-priceмузыкальный сортер Фишер ПрайсМузичний равлик-сортерДетский сортер улиткаМузыкальная улитка Fisher-PriceСортер для малышей с музыкойМузыкальная улитка с геометрическими деталямиУлитка-сортер Fisher-Price

Торав вiдсутнiй


Музичний сортер у формі равлика сподобається малюкам від 6 місяців. Ваша дитинка із задоволенням, буде закидати різнокольорові фігурки  під веселі мелодії.
Основа равлика хитається, як у іграшки нелягайки. Потрібно лише вдарити  хвостик або голівку, і він почне розгойдуватися в різні боки.
В наборі йде 10 фігурок із зручною ручкою для малюків. На кожній фігурці є своя цифра. Тіло слимачка, нагадує барабанчик. Посередині є отвір у формі квіточки. Крізь нього можна дивитись, як падають вниз фігури.
А зверху, намальовані циферки, такого ж кольору як і на формочках.  Таким чином, ваше маля  швидше засвоїть лічбу до 10.
На панцирі, сортер - равлик  має три отвори: трикутник, квадрат і круг. Малюку, потрібно буде знайти і підібрати правильну фігурку, щоб опустити її вниз.
Кришка з отворами відкривається і дитинка може легко дістати фігурки назад.  Це також зручно і для зберігання. В музичній  іграшці  лунають  8 веселих мелодій, кожен раз, коли вона рухається.


Розвиваючий  сортер равлик,  слугує,  ще і як пірамідка. На хвостику є спеціальне, випукле кріплення. На нього ставляться  кольорові фігурки. Малюк зможе побудувати справжню  башню із 10 різних  форм.
Проштовхуючи фігурки  всередину, ваше чадо розвиває велику моторику і координацію. 
Найменші, познайомляться  з різними поверхнями. На кожній формі, зроблені об´ємні малюнки: хвилі, зигзаги, прямі та кругові лінії.
Музичний сортер Равлик,  відкриває нові кольори, форми, а також навчає рахувати та будувати перші конструкції.   Іграшка - гойдалка є і балансером, і нелягайкою, і пірамікою водночас. Дивовижний сортер, зацікавить і найменших,  і більш дорослих діточок.  Наприклад, дайте їм завдання знайти форму за позначеною цифрою. 
Навіщо вам звичайна  пірамідка, а потім окремо сортер?  Ці функції вже є у музичного равлика Fisher - price. Мелодії дуже красиві, під них можна потанцювати або показати,  як повзає слимачок.
Розмір  іграшки 31 * 19 см. Батарейки входять у комплект. Забруднення видаляйте за допомогою вологої серветки.

Код: FRB84


Торав вiдсутнiй



оляшка | Оценка: 5
отличная игрушка обязательно куплю своим доченькам
Света | Оценка: 5
Ребенок ту улитку уже пол года не выпускает из рук. Уже может все сложить с закрытыми глазами, а всеравно не расстается...
Тамара | Оценка: 3
А нам с малышом не понравилась...нам уже 10 мес, но интерес не проявляет, что уже говорить о том, чтобы складывать самому!
Вiдповiдь:
Тамара, попробуйте поиграть с ребенком вместе несколько раз, возможно он не проявляет интерес потому что не понимает игрушку?
Валентина | Оценка: 5
Ребенку очень понравилась. Одна из любимых игрушек
Валентина | Оценка: 5
Игрушка отличная. Сын начал играть с 7ми месяцев (как начал сидеть). Сначала открывал и закрывал крышечку. Затем начал интересоваться детальками. Игрушка громкая (естественный звук материала при перекладывании формочек) именно это вначаде знакомства и привлекло внимание малыша. Единственное мы отключили мелодию, она сыну не нравится.
Светлана | Оценка: 5
Игрушка отличная. Доченька очень любит, называет Уля.Много вариантов как можно играть: складывать фигурки через отверстия, ставить фигурки одну на другую, сортировать по цветам и формам. Малышка даще садит в домик Ули другую игрушки и катает. Стоящая покупка