Дитина насолоджується пересуванням по закутках квартири: на ручках та колінцях або тримаючись за батьківську руку.
Ходунки Fisher-price подарують дитині радість самостійного пересування. Спочаку малюк крокує спираючись на ходунки, а потім, диво бегемот, музичні ходунки лев та ходунки велосипед трансфоруються у дитячу каталку-машинку. Дитина сідає та їде відштовхуючись ніжками.
Коли малюк почне ходити впевнено, він полюбить іграшки, які можна тягнути за собою на мотузочці: диво слоненя, гусеницю каталку, веселий телефон

 

Музична гойдалка-зебра Родео

Вiк: 6м+
детский музыкальный центр Родео

Музична гойдалка-зебра РодеоРазвлекательный центр для малышей ЗебраМузыкальная качель-зебраБольшая музыкальная игрушка для развития крупной моторикиk0317

Знято з виробництва


Кумедна зебра у смішних кросівках, як жива, весело підстрибує під дитиною та крутиться на всі боки. Починаючи з року, малюк з величезним задоволенням буде, як справжній наїзник, стрибати в сідлі конячки і відштовхуватися ніжками.

Зебра має досить велику вагу та стійку основу, тож батьки можуть не хвилюватися за безпеку малюка. Завдяки вбудованій пружинці, зебра піднімається і опускається, підлаштовуючись під рухи малюка. До того ж, вона може крутитися, якщо опустити її у найнижче положення. Ручки мають фактурну поверхню, котра забезпечує зручне захоплення дитячою ручкою, виключає ковзання і додатково розвиває сенсорні відчуття і дрібну моторику.

Також на тримачі додатково розміщені кумедні іграшки та циліндр, що обертається, з різнокольоровими кульками всередині, що шелестять під час перекочування. Зебра оснащена датчиком руху, котрий при кожному русі зебри вмикає світловий та музичний супровід, розвиваючи слух дитини і викликаючи лише позитивні емоції від гри.
Код: K0317


Знято з виробництва