Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -40% на конструктори MEGA BLOKS та іграшки Fisher-priceколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Дитина насолоджується пересуванням по закутках квартири: на ручках та колінцях або тримаючись за батьківську руку.
Ходунки Fisher-price подарують дитині радість самостійного пересування. Спочаку малюк крокує спираючись на ходунки, а потім, диво бегемот, музичні ходунки лев та ходунки велосипед трансфоруються у дитячу каталку-машинку. Дитина сідає та їде відштовхуючись ніжками.
Коли малюк почне ходити впевнено, він полюбить іграшки, які можна тягнути за собою на мотузочці: диво слоненя, гусеницю каталку, веселий телефон

 

Іграшка-каталка Слоненя

Вiк: 9м+
каталка Слоник

игрушка-каталка Слоникигрушка-каталка Слоникигрушка-каталка Слоникигрушка-каталка Слоник

Знято з виробництва


Приготуйтеся до неймовірних веселощів! Яскраві кольорові кульки стриб-стриб-стриб та й вистрибують з хобота слоненяти, коли дитина штовхає його, що заохочує ії до ходіння. Іграшка-каталка Слоненя сприяє розвитку великої моторики, рівноваги та координації, мислення та сенсорних навичок Вашої дитини.

Висота іграшки близько 50 см.


Код: Y8651


Знято з виробництваКсения | Оценка: 4
Игрушка, в принципе, неплохая. Слоник ездит только по ковру, по линолеуму ездить отказывается (колеса не проворачиваются и шарики не выскакивают). Ребенок не играет этой игрушкой сам, только при помощи взрослых.
Вiдповiдь:
Ксения, а какой возраст ребенка?