Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Іграшка з кульками Бах-о-Завр

Вiк: 9м+
Бах-о-Завр

Іграшка з кулькамиДинозавр з кульками Бах-о-Завр

Торав вiдсутнiй


Чарівний динозаврик з кульками Fisher-Price сподобається малюкам від 9 місяців і старше. Малеча із задоволенням буде закидати кульки і дивитися звідки вони вилітають.
У Бах-о-Завра миле личко з відкритим ротиком, через який випадають м´ячики. А також  хвостик, виконаний у вигляді спеціального спуску. На спинці зроблені два отвори, щоб проштовхувати різнокольорові кулі. Кожен раз, вони будуть вилітати з різною боку. На пузі, також є відкрита вставка, куди малюк може просунути ручку, щоб дістати м´ячик.
Компактний за розміром 33 * 19 см, тому його можна брати з собою на прогулянки і грати всією сім´єю.
У динозаврика Фішер-Прайс є також зелений, настовбурчений чубчик. Ваш малюк зможе пересувати його вперед-назад і почує цікаве клацання. 
У комплекті йдуть три кольорові кульки: червона, синя та помаранчева. На кожній є фактурний малюнок, щоб робити масаж долонькам. Дітки, обожнюють різні вставки, а невеликий розмір ідеально підходить для маленької ручки. Гра з м´ячами розвиває координацію, велику моторику і рухову активність.

Хочете  ще цікавіше розважитися?

Ваш  малюк може використати маленький молоточок. Він входить до набору. Легкий, зі зручною ручкою  і функцією брязкальця.
Бах-о-Завр перетворюється в іграшку- стукалку. Розташуйте кульки на спинці діно і стукайте  міні-молотком, щоб проштовхнути їх вниз. Таке заняття чудово розвиває логіку, уважність, силу і точність удару.
З бузковим динозавром ваша дитина буде стукати, кидати, наздоганяти, ловити і котити м´ячики. Все те, що необхідно для розвитку і знайомства з різними поверхнями. Виконаний в яскравих тонах, з цікавими отворами і вставками. Знайомить з новими кольорами і викликає величезне бажання бахнути молотком по м´ячикам.

Забруднення видаляйте за допомогою вологої серветки.

Код: FGF16


Торав вiдсутнiй