Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -25% на конструктори MEGA BLOKS та іграшки Fisher-priceБрязкальцяBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Музичний ігровий центр Слоненя з кульками

Вiк: 9м+
Музыкальный игровой центр Слоник с шариками

Слоник с шарикамиДетский игровой центр Fisher-PriceИгровой центр Fisher-PriceБольшой детский игровой центр!Fisher-Price DGT87DGT87

Торав вiдсутнiй


Музичний ігровий набір у формі слоненя познайомить вашого малюка з кольорами, формами, буде розвивати координацію і моторику. Рекомендований для діток від 9 місяців.
У наборі: 
- Слоненя зі спуском
- 4 кульки, три кольорових і одна прозора тріщалка з крокодильчиком
Весело годувати слоненя різнокольоровими кульками і дивитися куди вони покатяться. Малюк буде закидати їх у хобіток, після чого кулька вилитить з животика і буде сковзати по двоярусному спуску під веселі мелодії. А ось звідки вона вистрибне, секрет. У слоника 4 виходи, два з закритими бортами і два з відкритими. У закритих зручно буде зберігати кульки. По відкритих, вони будуть скочуватися прямо в маленькі рученята.
Збоку на іграшці живе равлик. Він рухливий,  дитинка буде возити його по доріжці в сторони. Знизу є також ролик з картинками: льова і мавпочки.
Закидаючи м´ячики, слон буде винагороджувати малюка оплесками, звуками сафарі, радісним ревінням, музикою як на арені цирку. 
Ігровий центр не дасть нудьгувати ні малюкові ні вам, можна грати всією сім´єю, смикайте великі червоні вушка слоника, слухайте 10 веселих мелодій, кидайте і спостерігайте, як біжать по ковзаючому шляху кольорові кульки.
Потрібні батарейки формату АА.

Збірка здійснюється дорослими.
Догляд за допомогою вологої тканини.


Код: DGT87


Торав вiдсутнiй