Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Ігровий набір Зебра серії Диво-Кубики

Вiк: 6-36м
Игровой набор Зебра серии Чудо-Кубики Fisher-Price CGN63

Игровой набор Зебра серии Чудо-Кубики Fisher-Price CGN63Игровой набор Зебра серии Чудо-Кубики Fisher-Price CGN63Игровой набор Зебра серии Чудо-Кубики Fisher-Price CGN63Игровой набор Зебра серии Чудо-Кубики Fisher-Price CGN63Игровой набор Зебра серии Чудо-Кубики Fisher-Price CGN63Игровой набор Зебра серии Чудо-Кубики Fisher-Price CGN63

Торав вiдсутнiй


Яскрава зебра серії Чудо кубики це чудова альтернатива вже звичним сортерам. З 6 місяців малюки люблять крутити, кидати, стукати і виймати різні предмети. Зебра від Fisher-price якраз і поєднала в собі найцікавіші ігрові елементи.

Красива підставка виконана у вигляді смугастої зебри з рухомими лапками.
На голові у неї, є спеціальна чарунка, куди можна ставити кубики. Якщо вона зголодніла, малюк може її погодувати.
Досить взяти один з чудо кубиків і закинути їй до ротика. Пролітаючи вниз, крихітка буде бачити його шлях через відкритий животик. 
Смугаста тваринка, радісно заворушить лапками і кине кубик назад малюку. Справжні веселощі! Неможливо передбачити, з якого боку випаде різнокольоровий кубик. Кожен раз, це сюрприз для вашого малюка.
У наборі також йдуть три чудо кубика, якими ваше дитятко зможе грати і окремо. Всередині у кожного є ролик з цікавими картинками. Наприклад в жовтому сховалася жабка і слоник. У помаранчевому - левеня і жирафик. Ну а в червоному - тигриня і зебра. Пограйте з малюком в  хованки !?
Перед тваринкою з´являється її сліди, покажіть і спробуйте разом визначити, хто ж сховався в кубику. Така забава, сподобається і більш старшим дітям від 10 місяців.
Зебра серії Чудо кубики розвиваюча іграшка з якою весело грати, будувати башні, знайомитися з тваринним світом, пізнавати різні форми і кольори та й просто вгадувати як в лотереї, де зловити падаючий сюрприз.


Код: CGN63


Торав вiдсутнiй