Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -25% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Диво-самоскид та 5 кубиків

Вiк: 6м+
Грузовичок с кубиками

B4252 fisher-pricepeek-a-blocks Fisher-priceсенсорные кубики

Знято з виробництва


Іграшка вантажівка Диво-самоскид з сенсорними кубиками в Україні! Для діток від 6 місяців і старше на кілька рочків.
Fisher-price peeck-a-blocks велика і цікава серія, але дуже давно цих іграшок з кубиками небуло у продажу. Хочемо вірити, що іграшку Диво-самоскид можна буде купити в нашому-інтернет магазині і через рік. А поки не роздумуйте, якщо чудо-вантажівочка припала до душі і підходить дитині за віком. + Ціна на іграшку дуже вдала.

Що таке сенсорні кубики Fisher-price? Це прозорі кубики в кольоровій оправі з цікавим наповненням, яке непосиди можуть вивчати годинами. У вантажівки в комплекті їх відразу 5 штук:
- Гвинтова спіраль по якій в х руках перекочуються намистинки;
- Кубик з ситом, через яке просівається (як в пісочному годиннику) білий пісочок;
- Сенсорний кубик, в якому пальчиком крутиться мордочка;
- Кубик з великими кольоровими валунами;
- Сенсорний кубик, в якому при обертанні в руках камінчик обертає жовтий знак "дорожні роботи".

У машинці-самоскиді є отвори для перевезення кубиків: у кабіні, в кузові, у кожному колесі і на важелі, який перевертає кузов. В іграшці 3 звукових сигнали і мелодія, вона звучить у русі. Гучність звукових ефектів регулюється і є можливість відключити музику.

Розмір сенсорного кубика 5см х 5см.
Розмір іграшки Диво-самоскид 25см х 16см х 20см.
Батарейки входячи в комплект.
Серія Fisher-price Peeck-a-Blocks,


Код: В4252


Знято з виробництваюлия | Оценка: 5
машинка super,играем с 6 месяцев. в начале нравилось крутить колесики и слушать музыку, cейчас, в 9месяцев катаем по полу, вставляем кубики в колесики, в кабину или складываем в кузов. игрушка стоит своих денег.
Светлана | Оценка: 5
Машинка СУПЕР!!! У ребенка каждый день начинается и заканчивается с ней. Да еще и кубиками можно отдельно играть!