Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Іграшки для купання у ванній Fisher-price

дітям від 6 місяців до 3 років. Не всі малюки люблячи купатися, але з іграшками Фішер прайс у ванній кімнаті, не буде сліз! Так весело ловити у воді кораблик, плаваючі гумові іграшки, бризкатися, збивати пінку, черпати воду лійкою і поливати долоньки. Набір іграшок для ванної на присках, Друзі у човниках, Веселі барабани бонго з музикою - у нашому інтернет-магазині можна купити будь-яку дитячу іграшку для ванної з доставкою по Україні.
Веселого купання Вашим діткам з іграшками Fisher-price!

Іграшка для ванни Черепашка

Вiк: 6м+
Игрушка для ванны Черепаха Fisher-Price DHW16

Игрушка для купания Fisher-Price DHW16Черепаха для ванной комнаты Fisher-Price DHW16Черепаха Fisher-Price DHW16Красивая игрушка для купания от Fisher-Price DHW16Fisher-Price DHW16

Торав вiдсутнiй


Купання стане веселіше разом з плаваючою іграшкою "Черепашкою" від Fisher-Price. Підходить для діток від 6 місяців і захоплює навіть більш дорослих.
Вигляд та специфіка:
Виконана з пластику, невеличка і дуже легка. Розмір 20 см. У черепашки повернута набік голівка. Коли вона буде плавати поруч з дитинкою, то завжди посміхатиметься. З нею маля освоїть кольори, фігури, форми, активно проведе час, навчиться складати детальки. У черепахи є основа -  тільце і три кольорові, змінні блюдечка-панцирі. Різні за розміром від більшого до меншого. Зверху на кожному є випуклі малюнки і дірочки.
Перше, що зробить ваша дитинка - зніме блюдечко на верхівці і зачерпне ним водичку. Після, буде захоплено спостерігати, як вона витікає з маленьких дірочок.
На жовтому блюдечку, зверху зроблена квіточка із трьома дірочками.
Середня формочка - фіолетова з п´ятьма дірочками і фактурними малюнками: зірочки, кружечки.
Нижня, бірюзового кольору з об´ємними рибками, кружечками. По контуру дрібні дірочки.
Знизу на каркасі теж є отвори, через які водичка буде стікати, даючи іграшці швидше висохнути.
Черепашкою можна грати і на суші. Використовуйте її як пірамідку. Малюки залюбки будуть ставити формочки за розміром і навпаки.
З іграшкою для купання "Черепашка", ваше чадо буде набирати воду і вивчати різні швидкості її стікання. Можете навіть поливати дитя зверху як із душика.

Код: DHW16


Торав вiдсутнiй