Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Іграшки для купання у ванній Fisher-price

дітям від 6 місяців до 3 років. Не всі малюки люблячи купатися, але з іграшками Фішер прайс у ванній кімнаті, не буде сліз! Так весело ловити у воді кораблик, плаваючі гумові іграшки, бризкатися, збивати пінку, черпати воду лійкою і поливати долоньки. Набір іграшок для ванної на присках, Друзі у човниках, Веселі барабани бонго з музикою - у нашому інтернет-магазині можна купити будь-яку дитячу іграшку для ванної з доставкою по Україні.
Веселого купання Вашим діткам з іграшками Fisher-price!

Формочки з цифрами "Морські дива"

Вiк: 6м+
Формочки з цифрами

рыбки чашечки - тарелочки

Знято з виробництва


Формочки-рибки "Морські дива" і малюкам від 6 місяців і діткам 2ох років.
- Малюки можуть грати з формочками у ванній, черпаючи водичку;
- З першого року малюк навчиться складати формочки, як тарілочки, одна в іншу;
- А починаючи з 2ох років формочками Fisher-price можна починати вчити цифри, кольори та грати ними у паски в пісочниці.

Формочки "Морські дива" зроблені різнокольоровими тарілочками-рибками. Хвостики  тарілочок це ручки і одночасно гризункі для найменших. Опуклий візерунок на плавниках і хвостиках не повторюється, є і хвилі і полосочки і пухирці. На денці кожної формочки намальовано число - одиниця в найменшій і четвірка в найбільшій. Вкладаючи формочки за розміром одна в іншу, дитина візуально запам´ятає послідовність цифр, і прийде розумінням об´ємних форм "більше-менше" (з пірамідкою не так).
Але головне, дітки люблять самостійно грати з формочками!


Код: Г6654


Знято з виробництва