Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -25% на конструктори MEGA BLOKS та іграшки Fisher-priceБрязкальцяBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Іграшки для купання у ванній Fisher-price

дітям від 6 місяців до 3 років. Не всі малюки люблячи купатися, але з іграшками Фішер прайс у ванній кімнаті, не буде сліз! Так весело ловити у воді кораблик, плаваючі гумові іграшки, бризкатися, збивати пінку, черпати воду лійкою і поливати долоньки. Набір іграшок для ванної на присках, Друзі у човниках, Веселі барабани бонго з музикою - у нашому інтернет-магазині можна купити будь-яку дитячу іграшку для ванної з доставкою по Україні.
Веселого купання Вашим діткам з іграшками Fisher-price!

Іграшка для ванни Кит - фонтан

Вiк: 1-5 лет
Кит пускает фонтан

игрушка для ваннойFisher-price

Знято з виробництва


Ваш малюк не любить купатися? Його не чим не здивуєш? Ви хочете купити іграшку для ванної з якою малюку сподобаються водні процедури?
Пропонуємо новинку 2011 року від Fisher-price:

Іграшка для купання Кит що пускає фонтан!

Кит плаває у ванній і бризкається водою пускаючи фонтан. Просто натисніть фонтанчик на голові китиняти, він спалахне блакитним колорьом і втішать дитину справжнім фонтаном! Струмки води б´ють 30 секунд на висоту близько 10 см. При цьому кит катає на хвостику кульку, в якій живе золота рибка. Щоб зупинити видовище або порадувати малюка знову, натисніть на головку китиняти ще раз.
Кулька з рибкою може самостійно плавати у воді.
Якщо ця іграшка для купання Вам сподобалася (якщо ні - чому?), будь ласка напишіть про неї відгук трохи нижче.

Fisher-price рекомендує Кіта з фонтаном для дітей від 6 місяців до 3 років. Але ми рекомендуємо купити дітям від 1 року, тому що кит завеликий і в 6 місяців дитина ще не розуміє, чому фонтанчик - це весело))
Опис належить інтернет-магазину Фішер прайс ком юа, копіювати і писати рерайт заборонено.

Серія Fisher-price Brilliant Basics - Прості основи
Розмір іграшки 13 x 15см
Кулька з рибкою близько 16см
Щоб кит бризкався фонтанчиком необхідно вставити в іграшку 3 батарейки АА (LR6). Плаваючий кит неукомплектований батарейками.


Код: V4377


Знято з виробництваЕлена | Оценка: 5
Игрушка супер! Ребенку 3 года очень нравиться!
Вiдповiдь:
Елена, напишите пожалуйста еще что-нибудь. Кит - новинка, отзывы нужны ))
Лиля | Оценка: 5
Игрушка - супер! Дочь в восторге! С ванной не выманить! Можно без проблем и голову, и ушки помыть пока играет )))Играем с 12 мес.
Юля | Оценка: 5
мы уже 5 мес. играем этой игрушкой в ванной и не только )). Сынуле очень нравиться, от фонтанчика в восторге))
Юлия | Оценка: 4
КУПИЛИ МАЛЫШУ В ГОДИК, НО ОСОБОГО ВОСТОРГА НЕ НАБЛЮДАЮ, НРАВИТСЯ ТО ЧТО СТРУЙКИ ВОДЫ БРЫЗГАЮТ МЯГКО И НЕ ОЧЕНЬ ВЫСОКО
Ирина | Оценка: 5
Игрушка конечно интересная,но у нас голубой свет горит,а вот фонтанчик не работает!Кита купили 2 месяца назад,без воды не включали!Скажите пожалуйста,что можно сделать?
Оленька | Оценка: 5
Очень понравилась игрушка,но проблема одна очень дорогая!
Таня | Оценка: 3
почему-то перестал забирать воду. только мигает светом. поменяла батарейки - безрезультатно. может, я что-то не так делаю?
Анна | Оценка: 2
Купили игрушку в магазине, поначалу восторгу не было предела,но...через 2мес. игрушка перестала забирать воду, остался только свет. Еще, через неделю и свет погас. Отремонтировать не возможно. Пришлось выкинуть, остался только шарик.
У нас есть и другие игрушки: умные часы, умный пульт, пирамидка, игровая панель для ванной к ним претензий нет, пользуемся ими 2 года.
Валерия | Оценка: 5
Купили такую игрушку в магазине. Упаковка такая, что проверить игрушку можно только если полность ее сорвать, поэтому там проверять не стали. Дома оказалось, что из всех опций кит только мигает((( что тллько не делали - и батарейки самые сильные вставляли, и включали/выключали, и сушили, и купали - все без толку. Потом кит еще и упал в ванной. Сейчас это просто тяжелая несуразная игрушка, которая ничего не делает и жалко выкинуть.
Вiдповiдь:
Нужно было покупать у нас:)) Мы даем гарантию на игрушки Fisher-price