Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price знижки до -25% на іграшки Fisher-price та MEGA BLOKSколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 4MEGA BLOKS перший конструктор від 1 рокуБрязкальцяBABY GEAR Fisher Priceпаровозики Томас та його друзі, залізна дорога Track MasterРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриРозвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгри

Іграшки для купання у ванній Fisher-price

дітям від 6 місяців до 3 років. Не всі малюки люблячи купатися, але з іграшками Фішер прайс у ванній кімнаті, не буде сліз! Так весело ловити у воді кораблик, плаваючі гумові іграшки, бризкатися, збивати пінку, черпати воду лійкою і поливати долоньки. Набір іграшок для ванної на присках, Друзі у човниках, Веселі барабани бонго з музикою - у нашому інтернет-магазині можна купити будь-яку дитячу іграшку для ванної з доставкою по Україні.
Веселого купання Вашим діткам з іграшками Fisher-price!

Плаваючі звірята

Вiк: 6м+
N9275_fisher_price

HH9275 для купанияПлавающие зверята

Знято з виробництва


Набір іграшок для купання Плаваючі звірята діткам від 6 місяців до 2 ох років.

Дуже прості, недорогі іграшки, які плавають у ванній і не тонуть.
У наборі Fisher-price Плаваючі звірята 2 формочки тварин бегемотик, черепашка і прозора кулька. У кульці живе морська зірочка, при обертанні кульки морська зірочка крутиться. Половинка іграшки блакитна з рельєфним зображенням хвиль.
Формочкою бегемотика і черепашки, як сачком, потрібно ловити плаваючу у ванній кульку. Черепашкою ловити складніше, тому що розмір її ковшика менше ніж у бегемотика.
Другий варіант гри - пустити у плавання бегемотика і черепашку і спробувати влучити, покласти кульку в їх ковшики.
У животиках-ковшика плаваючих звірят є дірочки для витікання води, саме тому вони не тонуть, а черепашкою можна гратися як лійкою.
Після веселого купання іграшки звірят можна скласти як матрьошку: у бегемотика черепашку, у черепашку прозору кульку.
Веселого купання вашим діткам!

Серій іграшок Fisher-price Precious Planet - Улюблена планета
Опис іграшок для ванної плаваючі звірята належить магазину Fisher-price, копіювати заборонено!


Код: НН9275


Знято з виробництва