Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Іграшки для купання у ванній Fisher-price

дітям від 6 місяців до 3 років. Не всі малюки люблячи купатися, але з іграшками Фішер прайс у ванній кімнаті, не буде сліз! Так весело ловити у воді кораблик, плаваючі гумові іграшки, бризкатися, збивати пінку, черпати воду лійкою і поливати долоньки. Набір іграшок для ванної на присках, Друзі у човниках, Веселі барабани бонго з музикою - у нашому інтернет-магазині можна купити будь-яку дитячу іграшку для ванної з доставкою по Україні.
Веселого купання Вашим діткам з іграшками Fisher-price!

Гіпопотамчик для купання у ванній

Вiк: 3м+
игрушка для купания

Знято з виробництва


Іграшка для купання із сачком «Гіппопотамчік» Fisher-price для дітей від 3-х місяців, але найкращий вік для гри у ванній від 9 місяців до 2 років.

Веселий бегемот і 4 маленькі іграшки тепер завжди будуть купатися разом з Вашим малюком! Гіпопотам плаває, а малюк пробує наповнити його животик-сачок і лапки круглими іграшками - захоплююча гра під час купання.

Великий Гіпопотам, чудово тримається на воді!
У сачок можна зловити або скласти невеликі іграшки. Також іграшки можна вкласти в лапки бегемотика.
У комплекті 4 маленькі круглі іграшки пінгвін, черепашка, кіт і рибка в кульці (3 пластмасових і 1 гумова), діаметром близько 5 см. Їх форма збігається з лапками гіпопотама. Нехай цей бегемотик стане першим сортером для Вашого малюка! Для того, щоб упіймати плаваючі іграшки, та покласти їх у сачок чи у лапки, малюку потрібно трохи потренуватися. Це дуже добра вправа для розвитку моторики дитини та координації рухів.

У черепашки жовте черевце з безліччю маленьких отворів - це маленька лієчка. Дітки радіють коли набрана в іграшку вода, витікає красивим дощиком.
У чорного пінгвінчика-брязкальця прозорий животик - крізь віконце малюк побачить яскраві різнокольорові намистинки. Малюку буде цікаво спостерігати за тим, що відбувається у пінгвінчика всередині.
Звичайна пластмасова кулька наполовину червона, наполовину прозора, а всередині обертається жовто-червона рибка!
Гумовий дельфінчик - це маленька бризкалка. Натисніть на білий животик рибки, і в отвір на спинці набереться вода. Зтисніть іграшку - і малий зрадіє бризкам дельфінчика!
Доброзичливі посмішки і рожеві щічки морських звірят викликають дружнє ставлення дитини.
Веселого купання вашим діткам!

Після купання Ви можете почепити бегемота за петельку на стінку ванної для швидкого висихання. Всі чотири маленьких іграшки уміщуються в сітку сачка, і іграшку можна зберігати у ванній. Це дуже зручно, тому що вона завжди буде «під рукою».

Розмір гіпопотамчика: 24х21 см., розмір маленьких іграшок: 5 см.
Серій іграшок Fisher-price Precious Planet - Улюблена планета


Код: НН8007


Знято з виробництваОльга | Оценка: 5
Хороший бегемот. Маля 11 міс особливо любить червону рибку, ганятися за ній у ванній. Прикольний кит - бризкає струменем.