Детские игрушки Fisher-Price
+380 (44) 229-35-00
9:00 — 18:00
каталог игрушек Fisher-Price Іграшки Fisher-price ЗНИЖКИ НА 20 БЕСТСЕЛЕРІВ і ТОМАСИBABY GEAR Fisher PriceТомас та його друзі, залізна дорогаРозвиваючі коврики, килимки Fisher-price 0+SMART STAGESРобот БібоРозвиваючi iграшки Fisher PriceShimmer and Shine іграшки ляльки з мультфільмуІграшки монстриMEGA BLOKS Розвиваючі кубики Fisher-price діткам від 6 місяцівДошкільнятаХодунки, тягнем за собою: Перші кроки, гусениця каталка, ходуки велосипедІграшки для ванни, води та веселого купанняБрязкальцяМузичнi iграшкиЗвipiДИВО-КУЛЬКИТачки 3Машини, потягиLITTLE PEOPLE рольовi iгриколекційні іграшки мультфільму Історія іграшок Toy Story 3

Іграшки для купання у ванній Fisher-price

дітям від 6 місяців до 3 років. Не всі малюки люблячи купатися, але з іграшками Фішер прайс у ванній кімнаті, не буде сліз! Так весело ловити у воді кораблик, плаваючі гумові іграшки, бризкатися, збивати пінку, черпати воду лійкою і поливати долоньки. Набір іграшок для ванної на присках, Друзі у човниках, Веселі барабани бонго з музикою - у нашому інтернет-магазині можна купити будь-яку дитячу іграшку для ванної з доставкою по Україні.
Веселого купання Вашим діткам з іграшками Fisher-price!

Іграшка для ванни "Звірята" серії "Улюблена планета" (в асортименті)

Вiк: 6м+

Знято з виробництва


Іграшка для купання у ванній Звірята серії «Улюблена планета» - чудова новинка та цікава іграшка для дітей від 6 місяців.
Іграшки виготовлені з високоякісної пластмаси, вміють плавати у воді. Дивовижні тварини приємно розважать Вашу дитину під час купання і допоможуть у розвитку дрібної моторики.

Ведмедики, що плавають, із серії «Улюблена планета» складуть веселу компанію вашому малюку під час купання у ванній!
Мама-ведмедиця відпочиває у ванні, лежачи на спині, а на животі у неї зручно примостився маленький ведмедик. Але тільки спробуйте порушити цю ідилію! Покрутіть ведмежатко проти годинникової стрілки і Ви побачите, що воно повертається на своє звичне місце! А в цей момент ведмедиця енергійно б´є задніми лапами по воді. Така дивна поведінка ведмежат викличе безліч радості у Вашого малюка під час купання!
 
Пингвинчики, що плавають, із серії «Улюблена планета» - це кумедна парочка (мама та малюк), яка не дасть нудьгувати Вашій дитині у ванній!
Мама-пингвин спокійно плаває у воді, в той час, як на спині у неї катається маленьке пингвинятко. Але тільки спробуйте їм завадити!
Потягніть пингвинчика, і він одразу ж повернеться до своєї улюбленої мами! Звірята будуть тягнутися і плисти один до одного, а мама-пінгвін при цьому буде ще й бити хвостом вгору-вниз. Смішні пингвинчики приємно розважать Вашу дитину під час купання і викличуть у неї море позитивних емоцій!
Під час гри з дивовижними тваринами, Ваш малюк полюбить приймати ванну ще більше!


Код: НН8845


Знято з виробництваОксана | Оценка: 3
Нам подарили такого мишку. Так у него ноги тонут и по воде он лапами не бьёт :( Ребёнку нравится разве то, что он жужжит...
Светлана | Оценка: 5
Заказали пингвинов когда дочке было 7 мес.
Боялись что действительно не будет бить хвостиком..... как написано в предыдущем отзыве... да и консультант ничего не мог сказать :(
решились и заказали! Пингвин мама плавает и бьет хвостиком! сначала пожалела что плавают не на большие расстояния, но! когда ребенок хлопает по воде ручками (создавая волны) пингвины отлично плавают и всегда в зоне досягаемости ребенка! Ребенок в восторге!!! еще раз убедились в том что игрушки продуманы до мелочей! СПАСИБО!
Елена | Оценка: 3
Наш мишка никуда не плавает. Набирается воды и ноги тонут. Немного разочарованы.